Dienos skaičius
62
Tiek procentų Lietuvos gyventojų priskiria save vidurinei klasei.
Visi tekstai

Apie mus

Mūsų leidiniuose rasite IQ žurnalistų ir redaktorių atrinktas karščiausias temas, šaltą ir objektyvią analitiką, pateiktas patraukliu šiltu formatu. IQ prekės ženklo produktus leidžia VšĮ „Atviros visuomenės forumas“. Šiuo metu IQ redakcija leidžia šiuos leidinius:

IQ žurnalas

Svarbiausių Lietuvos ir pasaulio įvykių analizė bei komentarai gausiai iliustruotame žurnale kiekvieną mėnesį, 12 kartų per metus. Ekonomika, politika, sportas, kultūra, technologijos ir kitos aktualios temos, taip pat rinktinių „The Economist“ straipsnių.

 

 

IQ portalas
IQ portale IQ.ltrasite IQ žurnale ir IQ programėlėje paskelbtas publikacijos. Portalo skiltyje IQtop skelbiama informacija apie didžiausias bei svarbiausias įmones, įtakingiausius bei įdomiausius žmones, išskirtinius daiktus. Portale kiekvieną mėnesį galite skaityti 5 IQ redakcijos straipsnius nemokamai. Norėdami skaityti straipsnius neribotai prenumeruokite planą „Elektroninis IQ“.

Intelligent Life
„The Economist“ leidinys „Intelligent Life“ – turiningo gyvenimo būdo žurnalas, derinantis stilių, kultūrą, prabangą, analitiką ir nuomonių įvairovę. Čia yra straipsnių apie keliones, automobilius, maistą, vyną ir t. t. Tai žurnalas ne apie ekonomiką ar politiką, o apie patį gyvenimą ir laiko praleidimą. Mums rašo lyderiaujantys „The Economist“ autoriai, tokie kaip A. S. Byatt, Julianas Barnesas, Douglas Couplandas ir Williamas Boydas, taip pat įdomūs lietuvių rašytojai. Žurnale „Intelligent Life“ rasite nuolatines rubrikas, tokias kaip: „Šį sezoną“, „Intelektas“, „Stilius“, „Kultūra“, „Vietovardžiai“, „Temos“, „Fotopasakojimas“. Leidžiamas 6 kartus per metus.

Pasaulis 2016
„The World in“ – populiariausias pasaulyje metinis prognozių leidinys. Jame pateiksime Lietuvos bei pasaulio politikos, ekonomikos, sporto, kultūros apžvalgas bei prognozes 2014-iesiems metams. „The Economist“ pradėtas publikuoti 1985 m., šis žurnalas leidžiamas daugiau nei 20 kalbų ir platinamas daugiau nei 90 pasaulio šalių.


Dienos grafikas

Komentarai

Rūpinimasis paprastu žmogumi nėra nauja tendencija politikoje. Toks veidmainiškiems totalitariniams metu ...
Pagrindinė prognozavimo tezė teigia, kad „viskas bus taip pat, tik kainuos brangiau“. Ši prognozė ...
Didžiausią įspūdį per Seimo rinkimus ir koalicijos derybas man padarė ne sociologinių pranašysčių ...

Naujienlaiškis

Rinktinius IQ savaitės straipsnius gaukite el. paštu:


Naujienlaiškio pavyzdys

IQ Facebook'e

Visi straipsniai