Dienos skaičius
62
Tiek procentų Lietuvos gyventojų priskiria save vidurinei klasei.
Visi tekstai

Ekonomika

„Apple“ naujienos

Andrius MATULIAUSKAS | 2014-07-10

Nei laikrodžio. Nei televizoriaus. Nei mažo telefono. Tradicinėje savo konferencijoje technologijų milžinė „Apple“ nepateikė jokių staigmenų. Kita vertus, ji toliau nuosekliai stiprina savo įrenginių ekosistemą.

Bendrovė rudenį pristatys tai, ką bus galima pačiupinėti. Tikėtina, kad tai bus naujas išmanusis telefonas ir atnaujinti planšetinių kompiuterių modeliai. Nuo rudens daugelis dabartinių „Apple“ produktų vartotojų galės nemokamai naudotis patobulintomis kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių operacinėmis sistemomis „Mac OS X“ ir „iOS“.

Viena įdomesnių ypatybių turėtų būti glaudesnė šių dviejų sistemų sąsaja ir naujos funkcijos. Pavyzdžiui, galimybė įprastame kompiuteryje pradėtą rašyti tekstą užbaigti planšetėje pakeliui į darbą. Atsiliepti į skambučius ar skambinti, taip pat siųsti trumpąsias žinutes bus galima naudojant kompiuterio ekraną. Iki šiol „Apple“ kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių sąsaja iš esmės buvo paremta programa „iTunes“, muzika, filmai ar knygos keltos iš jos.

Konkurentė „Microsoft“ su  įvairių įrenginių ir tradicinio bei mobiliojo darbalaukio sąsaja dirba keletą pastarųjų metų. Tiesa, ne itin sėkmingai. Žinant „Apple“ filosofiją, kad bendrovė vartotojams pateikia tik kruopščiai patikrintas inovacijas, ji greičiausiai dar labiau sustiprins savo įrenginių ekosistemą.

Be to, programinės įrangos naujovės ateityje apims ne tik pačios „Apple“ įrenginius. Jos naujienos programuotojams „Health­Kit“ ir „HomeKit“ leis kurti programėles ir produktus, susijusius su asmenine sveikata ar išmaniųjų namų valdymu. Prisiminus tai, kad šių metų pradžioje „Apple“ pristatė sąsajos automobiliams sprendimą „CarPlay“, jos mobilusis telefonas ir programinė įranga papildo vis daugiau gyvenimo ar buities sričių.
Visiškai naujo įrenginio pristatymas dažniausiai sukelia stip­resnių įspūdžių, bet „Apple“ darbai įrodo, kad išmaniųjų telefonų potencialas dar neišsemtas. Atrodo, kad ir per ateinančius keletą metų išmanusis telefonas ir su juo susieti įrenginiai neką mažesniu tempu keis mūsų kasdienybę, įpročius ir gebėjimus.

Puslapis 1

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/scbmediaeu/domains/iq.lt/public_html/wp-content/themes/eiq_3/single-default.php on line 274
Array ( [0] => stdClass Object ( [ID] => 129340 [post_author] => 598 [post_date] => 2014-06-28 18:48:52 [post_date_gmt] => 2014-06-28 15:48:52 [post_content] => (All Over Press nuotr.) [post_title] => Entwicklerkonferenz WWDC in San Francisco [post_excerpt] => [post_status] => inherit [comment_status] => open [ping_status] => open [post_password] => [post_name] => entwicklerkonferenz-wwdc-in-san-francisco [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2014-06-28 18:48:52 [post_modified_gmt] => 2014-06-28 15:48:52 [post_content_filtered] => [post_parent] => 129339 [guid] => http://iq.lt/wp-content/uploads/2014/06/AOP15.18599924-small.jpg [menu_order] => 0 [post_type] => attachment [post_mime_type] => image/jpeg [comment_count] => 0 [filter] => raw ) )

KOMENTARAI (0)


Dienos grafikas

Komentarai

Rūpinimasis paprastu žmogumi nėra nauja tendencija politikoje. Toks veidmainiškiems totalitariniams metu ...
Pagrindinė prognozavimo tezė teigia, kad „viskas bus taip pat, tik kainuos brangiau“. Ši prognozė ...
Didžiausią įspūdį per Seimo rinkimus ir koalicijos derybas man padarė ne sociologinių pranašysčių ...

Naujienlaiškis

Rinktinius IQ savaitės straipsnius gaukite el. paštu:


Naujienlaiškio pavyzdys

IQ Facebook'e

Visi straipsniai