Dienos skaičius
62
Tiek procentų Lietuvos gyventojų priskiria save vidurinei klasei.
Visi tekstai

Ekonomika

Studentai ir verslas žiniomis keisis socialinėje platformoje

IQ | 2014-02-11

Rūpintis būsima darbo vieta ir kurti pozityvią savo kaip specialisto reputaciją studentai turėtų pradėti dar studijų metu. Tokį verslumą skatina nauja iniciatyva „Parodyk savo žinias verslui“, kviečianti studentus savo gabumus potencialiems darbdaviams pristatyti tekstinio turinio platformoje „LingJob.lt“.

„Daug gerų studentų idėjų taip ir lieka neįgyvendintos dėl lėšų trūkumo, nežinojimo, kaip jas vystyti ar tiesiog laiku negavus patarimo iš patyrusio žmogaus. Siekiame, kad platformoje verslininkai galėtų pastebėti gabius jaunuolius ir ne tik pasiūlyti finansavimą, bet ir kviesti juos praktikai bei samdyti net ir be darbo patirties. Juk darbdaviui rūpi ne tik diplomas, o ką išties studentas sugeba“, – sakė „LingJob“ portalo direktorius Artūras Starovoitovas.

Iniciatyva skatina studentus pristatyti, ką įdomaus bei naudingo jie nuveikė universitete: ar tai būtų vertinga idėja, mintis, sprendimas verslui, svarbūs tyrimo rezultatai, ar tiesiog įdomus, kompetencijas parodantis darbas. Verslo atstovai galės matyti viešai prieinamus studentų profilius ir jų realiai sukurtus mokslinius darbus, o taip pat su jais bendrauti, diskutuoti, dalintis mintimis ir užmegzti abipusiškai naudingus santykius.

„Dalyvavimas projekte ir aukštojoje mokykloje rengtų darbų pristatymas visuomenės ir verslo atstovams gali padėti dar studijų metais rasti darbą bei realizuoti idėjas. Manau, kad ši iniciatyva puikus būdas studentams praktiškai pritaikyti akademines žinias ir darbus“, – sakė Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Paulius Baltokas.

Projekte dalyvaujantys verslo atstovai tikisi ne tik rasti sau darbuotojų ar praktikantų. Jiems taip pat yra aktualios ir studentų idėjos bei tyrimai, galintys padėti jų verslui. Pavyzdžiui, sporto ir sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“ įsteigė specialų prizą už geriausią teminį darbą sporto klubų tema.

Apie iniciatyvą informaciją savo studentams skleidžia Vytauto Didžiojo universitetas, Vilniaus Gedimino Technikos universitetas, Klaipėdos universitetas, Šiaulių universitetas, Socialinių mokslų kolegija, VU Tarptautinė verslo mokykla, Lietuvos studentų sąjunga, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba bei informaciniai partneriai: IQ, 15min.lt, TV laida „Universitetai.lt“.

Konkurse gali dalyvauti visų specialybių ar kursų studentai ir absolventai. Nuo vasario 11 d. iki balandžio 18 d. savo straipsnį, esė, tyrimą, analizę, prezentaciją, kursinį, bakalauro, magistro, darbą, disertaciją ar jų ištraukas portale „LingJob.lt“ įkėlę ir pristatę studentai, galės laimėti ir vertingų prizų: 1000 litų vardinę stipendiją, klubo „Impuls“ abonementus bei žurnalo IQ prenumeratas. Visa informacija apie konkursą ir jo taisykles – www.lingjob.lt.

Puslapis 1

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/scbmediaeu/domains/iq.lt/public_html/wp-content/themes/eiq_3/single-default.php on line 274
Array ( [0] => stdClass Object ( [ID] => 126739 [post_author] => 2798 [post_date] => 2014-03-05 08:57:39 [post_date_gmt] => 2014-03-05 06:57:39 [post_content] => [post_title] => Konkursas-studentams-Parodyk-savo-zinias-verslui [post_excerpt] => [post_status] => inherit [comment_status] => open [ping_status] => open [post_password] => [post_name] => konkursas-studentams-parodyk-savo-zinias-verslui-2 [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2014-03-05 08:57:39 [post_modified_gmt] => 2014-03-05 06:57:39 [post_content_filtered] => [post_parent] => 126104 [guid] => http://iq.lt/wp-content/uploads/2014/02/Konkursas-studentams-Parodyk-savo-zinias-verslui1.jpg [menu_order] => 0 [post_type] => attachment [post_mime_type] => image/jpeg [comment_count] => 0 [filter] => raw ) )

KOMENTARAI (0)


Dienos grafikas

Komentarai

Rūpinimasis paprastu žmogumi nėra nauja tendencija politikoje. Toks veidmainiškiems totalitariniams metu ...
Pagrindinė prognozavimo tezė teigia, kad „viskas bus taip pat, tik kainuos brangiau“. Ši prognozė ...
Didžiausią įspūdį per Seimo rinkimus ir koalicijos derybas man padarė ne sociologinių pranašysčių ...

Naujienlaiškis

Rinktinius IQ savaitės straipsnius gaukite el. paštu:


Naujienlaiškio pavyzdys

IQ Facebook'e

Visi straipsniai