Dienos skaičius
62
Tiek procentų Lietuvos gyventojų priskiria save vidurinei klasei.
Visi tekstai

Kultūra

Šio savaitgalio laisvalaikio idėjos

IQ | 2012-01-06

Sveiki sulaukę 2012-ųjų, IQ.lt skaitytojai! Nuaidėjus šurmuliui ir šventinėms dekoracijoms palengva paliekant miestą, siūlome neliūdėti – sulig ilgėjančiomis dienomis ir šiemet kiekvieną penktadienį pasiūlysime rinktinių idėjų jūsų laisvalaikiui!

Šiandien 18.30 val. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre jau dešimtąjį kartą istorijoje renkami  geriausi metų operos ir baleto solistai. Koncerte dalyvauja ne tik visi praėjusių metų rinkimų laureatai, bet ir teatro simfoninis orkestras, diriguojamas Roberto Šerveniko.

„Keistuolių“ teatras šį savaitgalį kviečia į Gruzijos rankų šešėlių teatro „Budrugana-Gagra“ spektaklį-muzikinę improvizaciją su Lietuvos muzikantais. Pirmoje vakaro dalyje išvysite spektaklį „Argi tai ne puiki diena“ – istoriją apie žmogaus gimimą, vaikystę, meilę, išsiskyrimą, mirtį, sielos nemirtingumą. Antroji renginio dalis nustebins specialiai Lietuvos publikai paruošta šešėline ir muzikine aktorių bei Kęstučio Vaiginio džiazo kvarteto improvizacija, kurią vainikuos Veronika Povilionienė. Spektaklio pradžia – šiandien 19 val.

Rytoj vidurdienį Gruzijos aktoriai kviečia mažuosius žiūrovus į spektaklį vaikams „Keturi metų laikai”.

Sekmadienį, sausio 8-ąją, Valstybiniame jaunimo teatre – režisierės Birutės Mar spektaklio „Jis ir ji“ premjera. Kameriniame spektaklyje pagal rašytojo Jono Biliūno ir jo mylimosios Julijos Janulaitytės – Biliūnienės laiškus ir kūrybą pagrindinius vaidmenis atlieka B. Mar ir Aleksas Kazanavičius. Renginio pradžia – 18 val.

Pirmadienį, sausio 9-ąją, Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje – Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Jono Strielkūno kūrybos vakaras. Dalyvauja aktorė Olita Veronika Dautartaitė, mecosopranas Judita Leitaitė ir pianistė Audronė Juozauskaitė. Išgirsite ir Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės, Lietuvos mokslų akademijos narės, korespondentės prof. Viktorijos Daujotytės žodį. Renginio „Alma Mater Musicalis“ pradžia – 18 val.

Trečiadienį, sausio 11-ąją – disko muzikos vakaras „Boogie Nights“ Vilniaus mažojo teatro foje. Kūrybinė idėja – teatralizuotas disko muzikos pristatymas – kilo trims Vilniaus mažojo teatro aktoriams – Gintarei Latvėnaitei, Agnei Šataitei ir Jokūbui Bareikiui bei garso režisierei Kristinai Juškevičiūtei. Prie kūrybinės grupės prisijungė ir režisierius Kirilas Glušajevas. Vakarėlio pradžia – 20 val.

Ketvirtadienį, sausio 12-ąją, sostinės „Lėlės“ teatre – vienos dalies monospektaklis su Ainiu Storpirščiu – absurdo komedija suaugusiems „Atėjau, pamačiau, negalėjau“. Pjesės autorius ir režisierius – Vytautas V. Landsbergis. „Pirmas vaikas visuomet būna netikėtas pačiam sau“ – apie 2011-ųjų  lapkritį debiutavusį spektaklį pagal pirmąją savo pasakų ir anekdotų knygą „Rudnosiuko istorijos“ kalba kūrėjas. Spektaklio dailininkė – Ramunė Skrebūnaitė, muzikinio apipavidalinimo autorė – Eglė Sirvydytė.

Puslapis 1
Array ( [0] => stdClass Object ( [guid] => ) [1] => stdClass Object ( [post_excerpt] => ) )

KOMENTARAI (1)

Giedre    2012-01-06 12:42

Rekomenduoji seseliu teatra :)


Dienos grafikas

Komentarai

Dideli svyravimai, bet be panikos – tokia buvo pagrindinių pasaulio biržų reakcija į JAV prezidento ir ...
Rūpinimasis paprastu žmogumi nėra nauja tendencija politikoje. Toks veidmainiškiems totalitariniams metu ...
Pagrindinė prognozavimo tezė teigia, kad „viskas bus taip pat, tik kainuos brangiau“. Ši prognozė ...

Naujienlaiškis

Rinktinius IQ savaitės straipsnius gaukite el. paštu:


Naujienlaiškio pavyzdys

IQ Facebook'e

Visi straipsniai