Dienos skaičius
62
Tiek procentų Lietuvos gyventojų priskiria save vidurinei klasei.
Visi tekstai

Tema

V. Putino advokatas

Marius Laurinavičius | 2015-02-24

„Prezidentas Vladimiras Putinas yra geriausia, ką dabar galime turėti“, – tokius žodžius pernai rugsėjį viešėdamas Maskvoje ištarė Rygos meras Nilas Ušakovas. Jis taip pat pareiškė, kad jei vietoj V. Putino būtų bet kuris kitas vadovas, didesnio stabilumo šalyse kaimynėse neužtikrintų.

N. Ušakovas neslepia savo kelionių į Maskvą, netgi atvirkščiai – vizitus reklamuoja. Jis neslepia ir oficialios savo partijos sutarties su V. Putino „Vieningąja Rusija“. Tačiau už N. Ušakovą ir jo partiją per rinkimus balsuoja ne vien rusai, bet ir dalis latvių.

Politinei Santarvės centro organizacijai vadovaujantis 38-erių N. Ušakovas – buvęs Pirmojo Baltijos kanalo, kuris seniai atlieka Rusijos propagandos skelbėjo Baltijos šalyse vaidmenį, žurnalistas. Tačiau dabar jo svoris gerokai didesnis. Santarvės centras antruose Latvijos parlamento rinkimuose iš eilės laimi daugiausia balsų, nors nė karto nebuvo net pakviestas į valdančiąją koaliciją. Tačiau Rygoje N. Ušakovas – jau kone nepakeičiamas meras.

Jo sėkmės paslaptis – charizmatiška asmenybė ir niekada nesibaigianti viešųjų ryšių kampanija. Šio politiko pilna spaudoje, televizijoje, socialiniuose tinkluose. Kai kurie latviai juokauja, kad mieste jau niekas ir nenusičiaudi, jei šalia nėra N. Ušakovo. Jis gali valandų valandas kalbėti apie socialines prob­lemas ir miestiečių rūpesčius. Tačiau yra daug norinčių pasiginčyti, ar jam valdant Ryga tapo pavyzdiniu miestu.

Puslapis 1

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/scbmediaeu/domains/iq.lt/public_html/wp-content/themes/eiq_3/single-default.php on line 274
Array ( [0] => stdClass Object ( [ID] => 133794 [post_author] => 598 [post_date] => 2015-02-11 18:09:14 [post_date_gmt] => 2015-02-11 16:09:14 [post_content] => (ushakovs.lv nuotr.) [post_title] => Mer_ushakovs.lv small [post_excerpt] => [post_status] => inherit [comment_status] => open [ping_status] => open [post_password] => [post_name] => mer_ushakovs-lv-small [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2015-02-11 18:09:14 [post_modified_gmt] => 2015-02-11 16:09:14 [post_content_filtered] => [post_parent] => 133793 [guid] => http://iq.lt/wp-content/uploads/2015/02/Mer_ushakovs.lv-small.jpg [menu_order] => 0 [post_type] => attachment [post_mime_type] => image/jpeg [comment_count] => 0 [filter] => raw ) )

KOMENTARAI (0)


Dienos grafikas

Komentarai

Rūpinimasis paprastu žmogumi nėra nauja tendencija politikoje. Toks veidmainiškiems totalitariniams metu ...
Pagrindinė prognozavimo tezė teigia, kad „viskas bus taip pat, tik kainuos brangiau“. Ši prognozė ...
Didžiausią įspūdį per Seimo rinkimus ir koalicijos derybas man padarė ne sociologinių pranašysčių ...

Naujienlaiškis

Rinktinius IQ savaitės straipsnius gaukite el. paštu:


Naujienlaiškio pavyzdys

IQ Facebook'e

Visi straipsniai