Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gegužės 23 d.


Pasiūbuokim lindihopą
Ieva Rekštytė-Matuliauskė

Jei optimizmą išreikštume šokio žingsneliu, tai neabejotinai būtų kas nors iš lindihopo judesių. Strikinėjimai, sukiniai ir pakėlimai šokių aikštelėje atrodo it linksmybių ir draugystės manifestas. Ieva Rekštytė-Matuliauskė nutarė pasidomėti, kodėl svingas daro tokį įspūdį.

Į „Hoppers“ šokių studiją su fotografe įvirstame, kai pamoka jau kuris laikas prasidėjusi. Pirminis įspūdis kiek primena nebylųjį amerikietišką kiną: svingo judesiai šokių aikštelėje kol kas šlifuojami be muzikos. Eglė Regelskis, viena šios studijos vadovių, stovi viduryje ir ramiai stebėdama poras ritmingai trepsi koja. Jos sukasi ratu ir vis pasikeičia partneriais. Šiandien trūksta vyruko, tad vienai merginai kaskart tenka prisėsti ant „atsarginių suolelio“. Pasinaudodama proga klesteliu šalia ir trumpą šokėjų poilsio akimirką išnaudoju kamantinėjimams. Lankote studiją ketverius metus? Kaip puiku, čia sutikote savo antrąją pusę. A, dirbate farmacijos bendrovėje. Molekulinės biologijos studentė?

Anot E. Regelskis, lindihopas iš pradžių kebliausias dominuojančioms moterims, kurioms neįprasta paklusti vyro iniciatyvai. (Dovilės Zubytės nuotr.)

2016 12 29 18:46
Spausdinti