Meniu
Prenumerata

šeštadienis, gegužės 25 d.


PAGALBA VERSLUI
„MJJ fondas“ skolins nuo COVID-19 nukentėjusiam verslui
IQ
Marius Jakulis Jasonas.

Investuotojo ir filantropo Mariaus Jakulio Jasono sukurtas „MJJ fondas“ kartu su investicinės bankininkystės „Orion Securities“ komanda įkūrė alternatyvaus finansavimo fondą, kuris skolins pandemijos paveiktam Lietuvos verslui.

„Lietuvoje įsibėgėjančios paramos priemonės yra keliasdešimt kartų lėtesnės nei kitose šalyse. Dar prieš krizę bankai Lietuvoje buvo prisukę „paskolų verslui kranelius“. Dabar daugėjant mokėjimų atidėjimų bankuose, jie bus priversti dar labiau varžyti kreditų išdavimą. Reaguodami į pandemijos iškeltus likvidumo iššūkius, nusprendėme padėti Lietuvos smulkiam ir vidutiniam verslui. Laikas ir pinigai šiandien yra du svarbiausi faktoriai, apsprendžiantys, kas išliks ir po krizės toliau vystis savo verslą,“ – sakė Alius Jakubėlis, „Orion Securities“ direktorius.

„MJJ fondo“ įkūrėjas M. Jakulis Jasonas, žinomas kaip teisininkas, viešbučių sąvininkas,  investuotojas ir filantropas, teigė, jog fondo kapitalo dalis, prieš COVID-19 pandemiją įdarbinta užsienyje, dabar perkeliama investuoti Lietuvoje padedant sunkumus patiriančiam ir skubaus finansavimo nesulaukiančiam verslui 

„Su „Orion“ komanda apjungiame jėgas, siekiant greitai ir skaidriai teikti finansavimą verslų tęstinumui ir darbuotojų išlaikymui taip prisidedant ir prie mūsų ekonomikos stiprinimo. Nors suma su kuria startuojame, palyginus su valstybės fondais – nedidelė, tačiau turime laisvę veikti greitai. Kaip verslininkas, šiuo kritiniu laikotarpiu žinau, kaip svarbu laiku reaguoti ir vieni kitiems padėti. Pandemijai dar nepasibaigus, turime jau dabar galvoti, kaip išlaikyti Lietuvos ekonominį konkurencingumą. Kviečiu savo kapitalu prisidėti ir kitus investuotojus“,– kalbėjo M. Jakulis Jasonas.

Verslai galės pasiskolinti nuo 100 iki 500 tūkst. eurų. Kiekvienas poreikis bus vertinamas individualiai, todėl net jeigu suma viršytų šias ribas, neatmetama galimybė, kad reikiama suma galėtų būti pritraukta sutelkiant išorinių investuotojų lėšas.

2020 05 15 15:04
Spausdinti