Meniu
Prenumerata

sekmadienis, spalio 1 d.


SKRYDŽIAI
„airBaltic“ atnaujina tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Paryžių
IQ
Fotobankas
Airbaltic.

 Gavusi visus reikiamus leidimus, „airBaltic“ planuoja atnaujinti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Paryžių nuo 2020 m. birželio 9 d.

„Kol neprasidėjo krizė, mes teikėme geriausią susisiekimą su visomis trimis Baltijos šalių sostinėmis. Dabar grįžtame turėdami aiškų tikslą išlaikyti savo pozicijas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Naujame maršrute pastebėjome didelę keleivių paklausą“, – sako Martinas Gaussas, „airBaltic“ generalinis direktorius.

Visi keleiviai skrydžiuose yra aprūpinti veido kaukėmis ir dezinfekuojančiomis servetėlėmis. 

Keleiviams primygtinai siūloma prieš keliaujant pasitikrinti kelionių reglamentus ir oro uostų apribojimus oficialiose interneto svetainėse arba vietinėse ambasadose. Reglamentai greitai keičiasi ir skiriasi kiekvienoje šalyje, todėl visada įsitikinkite, jog turite naujausią informaciją, kad kelionė vyktų sklandžiai.

Pilną skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti „airBaltic“ interneto svetainėje. Be to, laikinai galima pasinaudoti papildomu pasiūlymų visoms naujoms skydžių rezervacijoms, atliktoms iki 2020 m. birželio 30 dienos. Keleiviai, kurie bilietus užsisakys iki birželio 30 d., gali nemokamai juos pakeisti į naują datą. Galimas tik vienas pakeitimas.

Šiuo metų „airBaltic“ vykdo kasdienius tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Rygą, Taliną ir Oslą. Nuo 2020 m. birželio 8 d., „airBaltic“ atnaujins tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, o nuo 2020 m. birželio 11 d., į Berlyną. Papildomai „airBaltic“ siūlo įvairius tiesioginius skrydžius iš Rygos ir Talino. 

2020 06 04 12:27
Spausdinti