Meniu
Prenumerata

šeštadienis, gegužės 25 d.


SOCIALINIAI TINKLAI
E. Muskas paskelbė apie planus pakeisti „Twitter“ paukščio logotipą simboliu X
ELTA
Scanpix
Naujojo „Twitter“ logotipo projekcija ant bendrovės pastato San Franciske.

„Twitter“ savininkas Elonas Muskas užsiminė, kad socialinės žiniasklaidos platformos paukščio logotipą pakeis ženklu X.

„Tesla“ ir „SpaceX“ įkūrėjas, spalio mėnesį įsigijęs bendrovę, sekmadienį tviteryje parašė: „Greitai atsisveikinsime su „Twitter“ prekės ženklu ir palaipsniui su visais paukščiais“, o netrukus pridūrė: „Jei šį vakarą bus paskelbtas pakankamai geras X logotipas, rytoj pradėsime jį naudoti visame pasaulyje“.

Tūkstančiai vartotojų atsakė E. Muskui, pateikdami dizaino pasiūlymų, kol 52 metų vyras pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame buvo pavaizduotas simbolis X mirgančiame fone.

Mėlynas logotipas, žinomas kaip „paukštelis Larry“, yra „Twitter“ emblema nuo pat platformos sukūrimo 2006 metais, o dabartinis dizainas naudojamas nuo 2012 metų.

Balandžio mėnesį logotipas trumpam buvo pakeistas nedideliu šiba inu veislės šuns paveikslėliu, plačiai žinomu kaip „Doge meme“, akivaizdžiai turint galvoje kriptovaliutą „Dogecoin“.

Tą patį mėnesį „Twitter“ verslo partneriams išsiųstame elektroniniame laiške buvo teigiama, kad po įsigijimo bendrovė buvo pervadinta į „X Corp“, tačiau socialinės žiniasklaidos platforma išlaikė savo pradinį pavadinimą.

Šis žingsnis yra naujausias iš daugelio svarbių „Twitter“ pokyčių, įvykdytų po to, kai E. Muskas perėmė „Twitter“, įskaitant „patikrintą“ mėlynosios varnelės statusą, už kurį balandžio mėnesį pradėta imti pinigus, ir liepos pradžioje laikinai apribotą pranešimų, kuriuos vartotojams leidžiama skaityti, skaičių.

„Facebook“ savininkė bendrovė „Meta“ šį mėnesį pristatė savo tekstinių pokalbių programėlę „Threads“.

„Meta“ vadovas Markas Zuckerbergas sakė, kad per pirmąsias 24 valandas daugiau nei 30 mln. žmonių užsiregistravo naudotis jo konkuruojančia žinučių programėle.

„Twitter“ pagrasino paduoti bendrovę į teismą dėl tariamai pavogtų komercinių paslapčių.

2023 07 24 09:21
Spausdinti