Meniu
Prenumerata

antradienis, liepos 23 d.


IŠMANIEJI ĮRENGNIAI
„Huawei“ pristatė naujus inovatyvius produktus: dėmesys dizainui ir sveikatos stebėjimui
Pranešimas žiniasklaidai
Bendrovė
„Huawei“ pristatė naujienas Dubajuje.

Kinijos technologijų milžinė „Huawei“ inovatyvių produktų pristatymo renginyje Dubajuje pristatė naujausius garso, išmaniųjų biurų ir dėvimųjų įrenginių gaminius, tarp jų ir naujus laikrodžius „Huawei Watch Fit 3“ ir „Huawei Watch 4 Pro Space Edition“.

„Huawei“ nuolat investuoja į mokslinius tyrimus, jų plėtrą ir inovacijas, siekdama naujų technologijų aukštumų. Tai įrodo ir šis produktų pristatymas, nes tai pirmas kartas per pastaruosius metus, kai technologijų gamintojai surengė tokio masto tarptautinį renginį ir vienu metu tarptautinei rinkai pristatė tiek daug skirtingų produktų“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

„Huawei Watch Fit 3“ – mados, sporto ir technologijų sinergija

Ne paslaptis, kad nemaža dalis vartotojų didelį dėmesį skiria išmaniųjų laikrodžių dizainui. Tačiau Dubajuje pristatyta „Huawei Watch Fit 3“ technologija sėkmingai sujungė tai su ne mažiau svarbiais aspektais – patogumu bei sveikatos puoselėjimu.

Bendrovė
„Huawei“ pristatė naujienas Dubajuje.

„Šio išmaniojo laikrodžio korpuso storis tėra 9,9 mm, jis sveria 26 gramus, todėl ant riešo įrenginys yra beveik nejuntamas. Aptakus laikrodžio dizainas užtikrina, kad jį būtų patogu nešioti ne tik visą dieną, bet ir miegant. Vartotojo komfortą taip pat užtikrina ir 1,82 colio didelės raiškos AMOLED laikrodžio ekranas, kurio automatinis ryškumo reguliavimas siekia iki 1500 nitų. Dėl to ekranas išlieka lengvai matomas net ir esant ryškiai vidurdienio šviesai. Laikrodį galima pasirinkti su klasikiniu odiniu arba fluoroelastomeriniu dirželiu. Pastarasis tiks mėgstantiems sportuoti tiek lauke, tiek patalpose, nes tokie dirželiai yra draugiški odai, patvarūs bei atsparūs vandeniui ir prakaitui“, – pasakojo U. Eidžiūnaitė.

Išmaniajame laikrodyje integruota patobulinta „Stay Fit“ programėlė suteiks galimybę stebėti suvartojamų kalorijų skaičių, jų deficitą, sudegintų kalorijų skaičių sporto metu bei sudaryti asmeninius kasdienio aktyvumo ir svorio mažinimo planus. Programėlėje yra daugiau nei 100 treniruočių režimų, tarp kurių futbolas, krepšinis, padelis, bėgimas ar elektroninis sportas. Sveikatą puoselėti taip pat padės įdiegtos funkcijos, leidžiančios net 24 valandas stebėti širdies ritmą bei deguonies lygį kraujyje.

Bendrovė
„Huawei“ pristatė naujienas Dubajuje.

Išmaniajame laikrodyje vartotojai ras įdiegtą „Huawei TruSleep 4.0“ – moksliniais tyrimais pagrįstą miego stebėjimo funkciją. Ji leidžia stebėti kvėpavimo, širdies susitraukimų dažnį bei deguonies kiekį kraujyje miego metu. Svarbu ir tai, kad tokių fiziologinių rodiklių stebėjimas laikrodyje padeda nustatyti miego apnėjos riziką. Negana to, analizuodamas kasdienius miego rezultatus išmanusis laikrodis pateikia rekomendacijas, kaip jį būtų galima pagerinti.

„Huawei Watch 4 Pro Space Edition“

Dubajuje vykusiame renginyje dalyviai taip pat turėjo progą susipažinti ir su išmaniuoju laikrodžiu „Huawei Watch 4 Pro Space Edition“, kurio dizainą gamintojai kūrė įkvėpti žmonijos pasiekimų kosmose.

„Šis išmanusis laikrodis yra pagamintas iš patvarių ir estetiškų DLC (į deimantą panašios anglies) aeronautikos klasės medžiagų. Pagrindiniu estetiniu laikrodžio akcentu tampa LAVAL koncepcija, įkvėpta „De Laval“ purkštukų, paprastai naudojamų raketose ir kosminiuose laivuose. Tokia koncepcija atsispindi išmaniojo laikrodžio nanokristalinės keramikos rėmelyje ir ciferblate“, – pasakoja U. Eidžiūnaitė.

Tačiau toks įrenginys vartotojus sužavės ne tik dėl išskirtinio savo dizaino. „Huawei Watch 4 Pro Space Edition“ laikrodyje vartotojai taip pat ras patobulintas sveikatos ir fizinės būklės stebėsenos funkcijas, tokias kaip „Huawei TruSeen 5.5+“, kuri užtikrina tikslesnę sveikatos stebėseną, ar „Health Glance 2.0“. Pastaroji leidžia vartotojams per 60 sekundžių patikrinti net kelis pagrindinius sveikatos rodiklius.

Bendrovė
„Huawei“ pristatė naujienas Dubajuje.

Dar daugiau naujienų

„Huawei“ renginyje taip pat buvo pristatyti ir kiti išmanieji įrenginiai, tokie kaip belaidės ausinės „FreeBuds 6i“ ar „Huawei MateBook X Pro“ – vienintelis nešiojamasis kompiuteris, sveriantis mažiau nei 1 kg, su „Intel Core Ultra 9“ procesoriumi. Taip pat renginio dalyviai susipažino ir su „Huawei MatePad 11.5“ – pirmuoju planšetiniu kompiuteriu su naujos kartos „Huawei PaperMatte“ ekranu, nešiojamuoju kompiuteriu „Huawei MateBook 14“ ir žalios spalvos „Huawei Watch GT 4“ 41 mm išmaniuoju laikrodžiu.

2024 05 08 15:21
Spausdinti