Meniu
Prenumerata

pirmadienis, liepos 4 d.


AVIACIJA
Kitą savaitę pradedami skrydžiai iš Vilniaus į Palangą
BNS
IQ

Aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ įmonės penktadienį pranešė, kad nuo birželio 26 dienos pradeda skrydžius iš Vilniaus į Palangą. 

„Avia Solutions Group“ atstovė Vilma Vaitiekūnaitė BNS sakė, kad skrydžiai planuojami kartą per savaitę – penktadienį vakare lėktuvas skris iš sostinės į Palangą, o sekmadienio vakarą – iš pajūrio atgal į Vilnių. 

Skrydžius organizuos kelionių organizatorius „Kidy Tour” kartu su orlaivių operatore „Avion Express“.

„Kidy Tour“ generalinis direktorius Gvidas Aukštuolis teigė, kad po daugiau kaip 20 metų skrydžiai iš Vilniaus į Palangą atnaujinami dėl išaugusio keliautojų susidomėjimo trumpomis savaitgalio kelionėmis.

Organizatorių teigimu, bilieto kaina į vieną pusę su įskaičiuotu bagažu kainuos nuo 45 eurų keliautojui, skrydis trunka apie 50 min.

Paskutiniai reguliarūs skrydžiai šia kryptimi vyko dar 2005-2006 m., vykdomi jau bankrutavusios „flyLAL“. Prieš dvejus metus, 2018 m. vasario 16 d., įvyko simbolinis šimtmečio paminėjimui skirtas skrydis, kurį organizavo „Small Planet Airlines“.

Šią vasarą poilsiautojams atsirado ir dar daugiau galimybių keliauti į pajūrį. Kaune verslininkai restauravo sovietinį greitaeigį laivą „Raketa“ ir atgaivino maršrutą Kaunas–Nida. Kelionė trunka iki keturių valandų ir asmeniui į vieną pusę kainuoja 49 eurus, norintiesiems sėdėti prie lango – 59 eurus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 06 19 14:38
Spausdinti