Meniu
Prenumerata

sekmadienis, birželio 16 d.


ORO UOSTAI
Lietuvos oro uostuose gruodį daugės skrydžių, jų skaičius sieks 40 proc. pernykščių
BNS
Fotobankas
Oro uostas.

Lietuvos oro uostuose gruodį turėtų daugėti skrydžių krypčių –  labiausiai jų išaugs Jungtinės Karalystės, Norvegijos, Švedijos ir Airijos kryptimis, be to, planuojamos ir naujos atostogų kryptys.

Pasak bendrovės Lietuvos oro uostai Aviacinių paslaugų skyriaus vadovo Aurimo Stikliūno, lapkričio pabaigoje trijuose oro uostuose vyko apie 25 proc. prieš metus buvusių skrydžių, tačiau gruodžio viduryje šis rodiklis turėtų pasiekti 40 proc. 

„Taip pat gera indikacija yra ta, kad sulaukiame vis daugiau užklausų iš keleivių dėl keliavimo galimybių gruodžio mėnesį, norinčių aplankyti artimuosius užsienyje arba grįžti čia į Lietuvą“, – pranešime sakė A. Stikliūnas. 

Vilniaus oro uoste gruodį, palyginti su lapkričiu, skrydžių padaugės beveik dukart: „Wizzair“ skraidins į Jungtinę Karalystę, Norvegiją, Milaną, Barseloną, Larnaką, Nicą, Dortmundą, Stokholmą, Bilundą, Eindhoveną bei Kijevą.

„Raynair“ planuoja skraidinti į Londoną, Liverpulį ir Lidsą,  Dubliną, Vieną bei Milaną, „AirBaltic“ atnaujins skrydžius į Londoną, Paryžių, Oslą, Kijevą bei Miuncheną, o „Scandinavian Airlines” skraidins į Kopenhagą, Stokholmą bei Oslą.

Kauno oro uoste gruodį planuojama aptarnauti penkis kartus daugiau krypčių nei lapkritį. „Raynair“ planuoja atnaujinti kryptis į Stanstedą, Bristolį bei Edinburgą, Alikantę bei Kipro Pafosą, „Wizzair“ – Londono Lutoną, Norvegijos oro uostus, Eindhoveną bei Turku.

Palangos oro uoste „Wizzair“ gruodį numatė skrydžius į Londono Lutono, o „Raynair“ – Londono Stanstedo oro uostus. Be to, bus tęsiami kiti skrydžiai. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 11 26 12:34
Spausdinti