Meniu
Prenumerata

antradienis, balandžio 16 d.


AUTOMOBILIAI
Paskelbtos naujojo trečiosios kartos „Dacia Duster“ kainos Lietuvoje
IQ
Gamintojai
„Dacia Duster“.

Lietuvoje nuo kovo 27 d. pradedama prekyba naujuoju trečiosios kartos „Dacia Duster“.

Pirkėjai gali rinktis iš keturių įrangos tipų, taip pat siūlomos trys hibridinės jėgainės. Pirmieji modeliai pirkėjus ir prekybos salonus pasieks birželio mėnesį. „Dacia Duster“ kainos mūsų šalyje prasideda nuo 17 690 eurų.

„Dacia Duster“ pirmą kartą rinkoje pasirodė dar 2010-aisiais, 2017 m. jis buvo atnaujintas. Praėjusių metų pabaigoje kūrėjai pademonstravo trečiąją „Duster“ kartą.

„Duster“ yra visiškai atnaujintas tiek išorėje, tiek viduje. Ant CMF-B platformos sumontuotame naujajame „Duster“ yra dar daugiau erdvės keleiviams bei bagažui.

Gamintojai
„Dacia Duster“.

Kuriant išorės spalvų asortimentą, jis papildytas „Sandstone“ spalva (metalo spalvos dažais). Pirkėjai taip pat gali rinktis iš šešių kitų spalvų: „Khaki Lichen“ (rusvai žalia), „Cedre Green“ (žalia smėlio), „Terracotta Brown“ (ruda), „Schiste Grey“ (pilkšva), „Black Pearl“ (juoda) ir „Alpine White“ (balta).

Naujojo „Duster“ asortimentas sukurtas vadovaujantis trimis įrangos lygiais: „Essential“, „Expression“ ir aukščiausio lygio su dviem turinio požiūrių skirtingomis, bet vieną kitą papildančiomis ir panašios kainos versijomis: „Extreme“ ir „Journey“.

Nauja informacinė ir pramogų sistema su 10,1 colio centriniu jutikliniu ekranu yra standartinė „Expression“ ir aukštesnės komplektacijos modelių įranga, ją galima įsigyti su abiem „Duster“ multimedijos sistemomis, t. y. „Media Display“ ir „Media Nav Live“.

Gamintojai
„Dacia Duster“.

Naujasis „Duster“ taip pat yra pirmasis modelis, turintis 7 colių pritaikomą spalvotą skaitmeninį prietaisų skydelį, kuriame vairuotojas gali matyti jam naudingiausią informaciją jo pageidaujamu išdėstymu. Šis skaitmeninis prietaisų skydelis yra standartinė „Expression“ ir aukštesnės komplektacijos įrangos dalis.

Pirkėjams gamintojas siūlo ir daugiau inovatyvių technologijų. Pavyzdžiui, automatiniai artimųjų šviesų žibintai siūlomi visose komplektacijose. Savo ruožtu nuo „Expression“ komplektacijos į standartinę įrangą įtraukta greičio palaikymo sistema. Tuo metu naujuosiuose „Extreme“ ir „Journey“ modeliuose automatinis tolimųjų ir artimųjų šviesų žibintų perjungimas taip pat siūlomas kaip standartinė įranga.

Trys jėgainės

Iš viso pirkėjams bus siūlomos trys aplinkai draugiškesnės modifikacijos su hibridinėmis pavaromis. Naujasis „Dacia Duster TCe 130“ varomas visiškai nauju benzininiu varikliu su pirmuoju 48 voltų „Mild Hybrid“ elektrifikavimo lygiu ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže. Šis naujos kartos 1,2 l 3 cilindrų benzininis variklis su turbokompresoriumi, siūlomas su švelnia hibridine sistema, vidutiniškai apie 10 proc. sumažina degalų sąnaudas bei CO2 emisiją. Jį galima įsigyti 4x2 ir 4x4 versijų.

Gamintojai
„Dacia Duster“.

Savo ruožtu „Duster HYBRID 140“ jėgos agregatas, kurį „Dacia“ pirmą kartą pasauliniu mastu pristatė 2023 m. „Jogger“ modelyje, dabar montuojamas su automatine transmisija be sankabos. Ši versija 80 proc. laiko gali važinėti mieste visiškai elektriniu režimu, o degalų sąnaudos miesto cikle gali būti iki 40 proc. mažesnės nei analogiškos galios versijos su vidaus degimo varikliu.

„Dacia“ yra vienintelis gamintojas, siūlantis benzino ir suskystintųjų gamtinių dujų variklius, kuriuos ECO-G vardu galima įsigyti visuose šio prekės ženklo vidaus degimo variklių modeliuose. Naujasis „Duster“ taip pat siūlomas su šia gamykloje įdiegta technologija. Dujomis varomas naujasis „Duster ECO-G 100“ išmeta vidutiniškai 10 proc. mažiau CO2, palyginti su analogiškais vidaus degimo variklio modeliais.

2024 03 26 10:55
Spausdinti