Meniu
Prenumerata

antradienis, balandžio 16 d.


VEIDU Į JŪRĄ
Pavasarį Smiltynėje prasidės 10 km ilgio kelio ruožo rekonstrukcija
ELTA
Bendrovė
Smiltynės perkėla.

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) pasirašė sutartį dėl beveik 10 km ilgio automobilių kelio Smiltynė–Nida remonto darbų atlikimo. Planuojama, kad kelio atnaujinimo darbai prasidės jau šį pavasarį ir bus baigti iki lapkričio mėnesio.

Anot Kelių direkcijos, suplanuota atnaujinti kelio atkarpą nuo Alksnynės iki Juodkrantės, kuri susijungia su jau sutvarkytu kelio ruožu. Šioje kelio atkarpoje asfalto danga yra nelygi, susidėvėjusi, su pažaidomis ir defektais. Remonto metu šiame kelyje numatyta pakeisti visus asfalto sluoksnius, įrengti naują dangą bei sutvarkyti kitą kelio infrastruktūrą.

„Pernai rekonstravome ir atidarėme 13,5 km siekiančią pėsčiųjų ir dviračių tako nuo Smiltynės iki Juodkrantės dalį, o jau netrukus darbai bus pradėti ir likusioje tako dalyje. Neringos gyventojai ar jos svečiai ilgą laiką laukė, kol šis automobilių kelias bus sutvarkytas, šį poreikį patvirtina ir paties kelio būklė“, – pranešime spaudai teigė LAKD generalinis direktorius Marius Švaikauskas.

Dešimties kilometrų kelio Smiltynėje atkarpą remontuos bendrovė „YIT Lietuva“, sutarties vertė siekia 4 475 790 mln. eurų su PVM.

2024 02 19 10:53
Spausdinti