Meniu
Prenumerata

sekmadienis, kovo 3 d.


IŠMANIEJI ĮRENGINIAI
„Samsung“ pristatė „Galaxy S23“ seriją: žvaigždes galinti fiksuoti kamera ir dėmesys tvarumui
Pranešimas spaudai
Bendrovė
„Samsung Galaxy S23“ serija.

Daugiau galios, tobulesnė kamera, suasmeninimo galimybės, duomenų sauga ir pastangos prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Taip „Samsung“ apibūdina „Galaxy S23“ serijos išmaniuosius, pristatytus vasario 1 d.

Nauji išmanieji įrenginiai taip pat pasižymi ilgesniu baterijos veikimu, net iki 200 MP kameros kokybe bei patobulintais dirbtinio intelekto (DI) sprendimais.

„Šiuolaikinės technologijos vertinamos ne tik pagal tai, ką suteikia žmonėms šiandien, bet ir pagal tai, kaip prisideda prie geresnės ateities. „Galaxy S23 Ultra“ ir visa „Galaxy S23“ serija nustato naujus išmaniųjų telefonų kokybės standartus: daug naujų neįtikėtinų techninių galimybių bei naujovės, orientuotas į aplinkos išsaugojimą“, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronic Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Bendrovė
„Samsung Galaxy S23“ serija.

„Galaxy S23 Ultra“ naujas 200 MP kameros jutiklis leis daryti gerokai ryškesnes nuotraukas ir dar kokybiškesnius vaizdo įrašus. Objektų detales ir spalvų tonus užfiksuotuose vaizduose ištaisys tik šiam telefono modeliui būdingas dirbtiniu intelektu paremtas vaizdo signalų apdorojimo algoritmas.

„Galaxy S23“ serijos išmaniuosiuose taip pat įdiegtas greitas automatinis fokusavimas ir pirmoji „Super HDR“ priekinė kamera, kurios greitis gali siekti nuo 30 iki 60 kadrų per sekundę. Skelbiama, kad fotografuodami su naujaisiais „Samsung“ flagmanais galėsite užfiksuoti netgi žvaigždes – telefonuose įdiegti daugkartinės ekspozicijos ir astrofotografijos nustatymai.

Naujųjų „Galaxy S23“ aplinką galite dar labiau suasmeninti dėl „One UI 5.1“ vartotojo sąsajos. Tai ne tik daugiau spalvų ir grafinių parinkčių, naujų ir patobulintų valdiklių ar daugiau nei 80 naujų jaustukų. Įvairūs režimai, užduočių juostos tampa dar labiau suasmeninti.

„Galaxy S23 Ultra“ telefonas pranoksta tokio tipo įrenginių galingumą, o tai ypač aktualu mobiliųjų žaidimų mėgėjams. Serijos flagmano našumą ir mažą delsą lemia 20 proc. ilgiau veikianti 5000 mAh baterija bei naujos kartos „Snapdragon“ procesorius.

Flagmanas taip pat turi 6,8 colio įstrižainės „Dynamic AMOLED 2X“ 120Hz ekraną bei išmanią „Vision Booster“ technologiją, automatiškai reguliuojančią kontrastą pagal aplinkos apšvietimą, kas leidžia matyti vaizdą net ir ryškioje saulės šviesoje.

Tvarumas, ilgalaikis vartojimas ir privatumas

Pristatydama naująją „Galaxy S23“ seriją, „Samsung“ daug dėmesio skyrė tiek įrenginio, tiek jo pakuotės tvarumui. Skelbiama, kad gaminant naujuosius telefonus panaudota daugiau perdirbtų medžiagų – aliuminio, stiklo ir plastiko – palyginti su ankstesne flagmanų serija. Be to, kiekvienas šios serijos išmanusis telefonas atkeliauja dėžutėje, pagamintoje iš 100 proc. perdirbto popieriaus.

„Samsung“ taip pat įsipareigoja „Galaxy S23 Ultra“ suteikti keturis „Android“ operacinės sistemos versijų atnaujinimus. „Galaxy S23“ serijos telefonų saugumu rūpinasi „Knox Vault“ saugumo platforma, kuri nuo išmaniojo operacinės sistemos visiškai izoliuoja tokią jautrią informaciją kaip slaptažodžius, biometrinius duomenis ir blokų grandine paremtus raktus.

„Galaxy S23“ serijos išmanieji telefonai prieinami jau nuo vasario 2 d. Rinktis galima iš keturių skirtingų dydžių atminties bei keturių spalvų: levandų, fantomo juodos, kreminės arba žalios.

„Galaxy S23“ kainuoja 959, „S23+“ – 1209, „S23 Ultra“ –1419 eurų.

2023 02 02 11:38
Spausdinti