Meniu
Prenumerata

penktadienis, rugsėjo 30 d.


SGD
Į Klaipėdą plaukia naujas „Novatek“ krovinys
BNS
Fotobankas
Klaipėdos SGD terminalas.

Į Klaipėdą savaitgalį turėtų atplaukti naujas nedidelis Rusijos dujų bendrovės „Novatek“ suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) krovinys – jau devynioliktas spalį prasidėjusiais naujais dujų metais. 

„Planuojama, kad dujovežis „Coral Favia“ į Klaipėdos uostą atvyks vasario 9 dienos naktį. Atgabenama apie 10 tūkst. kub. metrų SGD“, – BNS komentavo SGD terminalo Klaipėdoje operatorė „Klaipėdos nafta“. 

Portalų marinetraffic.com ir myshiptracking.com duomenimis, „Coral Favia“ plaukia iš Rusijos Vysocko uosto, kur yra „Novatek“ gamykla.

Į Klaipėdą ketvirtadienį atplaukė didelis SGD krovinys iš Norvegijos – jau aštuntas laivas su „Equinor“ SGD pernai spalį prasidėjusiais dujų metais. Dujovežis „Arctic Voyager“ atgabeno 140 tūkst. kub. metrų SGD. 

Lietuvos žvalgybos tarnyba antradienį paskelbė, kad „Novatek“ yra glaudžiai susijusi su Kremliumi, o jos galutinis tikslas – įsitvirtinti Baltijos šalių rinkoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 02 08 11:18
Spausdinti