Meniu
Prenumerata

šeštadienis, sausio 28 d.

Pasaulis
56-oji Ukrainos karo diena: naujausios žinios iš fronto
20:45 Pagal tarptautinę konvenciją nuskendęs rusų kreiseris „Moskva“ priklauso tai valstybei, kurios teritoriniuose vandenyse nuskendo. „Moskva“ guli dugne per 50
Pasaulis
55-oji Ukrainos karo diena: naujausios žinios iš fronto
19:56 Chersonoje okupantai iškėlė Sovietų Sąjungos vėliavą. 19:53 Per raketos smūgį Kramatorske vienas žmogus žuvo, trys nukentėjo. 19:42 Britų premjeras Borisas Johnsonas:
Pasaulis
32-oji Ukrainos karo diena: naujausios žinios iš fronto
23:30 Sekmadienį buvo atremtos 5 priešo atakos Donecko ir Luhansko kryptimis. Ginkluotosios pajėgos sunaikino 2 tankus, pėstininkų kovos mašiną ir
Kava su IQ
IŠKIRTINIS INTERVIU
J. Payette: „Švietimas yra trumpiausias kelias į gerovės valstybę“
Gimusi valstybėje, kurioje galimybės suteikiamos visiems, nepriklausomai nuo to, iš kur esi kilęs, kokia kalba kalbi, kaip atrodai, kokius pasirinkimus gyvenime darai, IQ žurnalui teigė Kanados generalgubernatorė Julie Payette. Per pirmąjį oficialų vizitą Lietuvoje ji su IQ apžvalgininke Kotryna Tamkute kalbėjosi apie švietimo galią, klimato kaitą ir žmogaus teises.
Komentarai
Negaliu be tavęs gyventi
Žinios taurina, ugdo, įkvepia, guodžia ir ramina žmones. Sužinojęs daugiau, jautiesi didesnis, svarbesnis, įdomesnis ir stipresnis. Žinantis sugeba visko daugiau: žinoti, ko kiti nežino, aplenkti kitus auksiniame prote ir protų mūšyje. Aišku, nemalonu, kai supranti, kad visko niekados nesužinosi.
ŽYMA
ŽINIOS