Meniu
Prenumerata

šeštadienis, sausio 28 d.

Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Apsiaustame Mariupolyje ruošiamasi didesnio masto evakuacijai
Rusijos pajėgų smarkiai subombarduoto ir apsiausto Ukrainos pietrytinio Mariupolio uostamiesčio taryba pranešė, kad pirmadienį ruošiamasi pradėti Jungtinių Tautų remiamą didelio masto civilių evakuaciją.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Kyjivas antrą dieną iš eilės stabdo civilių evakuaciją iš Rytų Ukrainos
Ukraina pirmadienį pranešė antrą dieną iš eilės stabdanti civilių gyventojų evakuaciją iš karo krečiamos šalies rytinės dalies miestų, kaltindama Rusijos pajėgas blokuojant ir apšaudant evakuacijos kelius.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
ESBO stebėtojų misija traukiasi iš Ukrainos
Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Specialioji stebėsenos misija Ukrainoje stabdo darbą, tęsiantis Rusijos puolimui prieš kaimyninę šalį, sekmadienį pranešė stebėtojai.
Pasaulis
VIDURIO RYTAI
J. Bideną 2008-aisiais išgelbėti padėjęs vertėjas pabėgo iš Afganistano
Vertėjas, 2008 metais padėjęs išgelbėti dabartinį JAV prezidentą Joe Bideną per pūgą Afganistane, su šeima pabėgo iš Afganistano po ne vieną savaitę trukusio slapstymosi nuo Talibano, pirmadienį patvirtino Valstybės departamentas.
Pasaulis
NYDERLANDAI
Dėl Afganistano krizės atsistatydino Nyderlandų užsienio reikalų ministrė
Nyderlandų diplomatijos vadovė Sigrid Kaag ketvirtadienį atsistatydino, parlamentui oficialiai pasmerkus jos darbą per evakuacijos iš Afganistano krizę.
Aktualijos
VIDURIO RYTAI
Į Lietuvą parskraidinami pirmieji Lietuvos kariuomenei talkinę afganai
Pasaulis
VIDURIO RYTAI
Talibanas perspėja apie „pasekmes“, jei karių išvedimas iš Afganistano užsitęs
Talibanas nesutiks pratęsti rugpjūčio 31-osios termino užsienio kariams išvesti, o jei šis procesas užsitęs, tai turės pasekmių, pirmadienį britų televizijai „Sky News“ pareiškė talibų atstovas.
Pasaulis
VIDURIO RYTAI
J. Bidenas žada evakuoti iš Afganistano visus amerikiečius ir jiems padėjusius afganus
JAV prezidentas Joe Bidenas tvirtai pažadėjo sugrąžinti iš Afganistano visus amerikiečius ir jiems per karą padėjusius afganistaniečius, o pareigūnai patvirtino, kad JAV kariniai sraigtasparniai buvo išskridę už Kabulo oro uosto ribų paimti 169 evakuojamų amerikiečių.
Pasaulis
VIDURIO RYTAI
Afganistane įsigalint Talibanui JAV ir JK siunčia karių evakuacijai organizuoti
Aktualijos
Frankfurto laukia viena didžiausių evakuacijų pokario laikotarpiu
Šį savaitgalį Frankfurte apie 70 tūkst. žmonių turės išvykti iš savo namų per vieną didžiausių tokio tipo evakuacijų pokarinėje Vokietijoje, trečiadienį informavo policija, radusi nesprogusią didelę Antrojo pasaulinio karo laikų aviacinę bombą.
Aktualijos
Hjustoną skandina uragano „Harvis“ sukelti potvyniai
Hjustoną sekmadienį užplūdo smarkūs potvyniai, sukelti uragano „Harvis“: ketvirtame didžiausiame JAV mieste buvo uždaryti oro uostai bei greitkeliai, o gyventojai iš užlietų namų buvo evakuojami valtimis.
ŽYMA
EVAKUACIJA