Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gruodžio 4 d.

Verslas
TOP500
Puota koronaviruso metu: G. Žiemelis tapo trečiuoju Lietuvos milijardieriumi
Gediminas Žiemelis, „Avia Solutions Group“ (ASG) didžiausias akcininkas ir valdybos pirmininkas, tapo trečiuoju Lietuvos milijardieriumi Simbolinę milijardo eurų ribą G. Žiemelis
Verslas
AVIACIJA
„Avia Solutions Group“ įsigijo terminalą ir angarą Londono Biggin Hill oro uoste
Verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojama aviacijos verslo grupė „Avia Solutions Group“ (ASG) įsigijo Londono Biggin Hill oro uosto keleivių terminalą bei techninės priežiūros centrą. Sandorio suma neskelbiama.
Verslas
INVESTICIJOS
„Avia Solutions Group“ jos investicijų blokavimą Vilniuje vadina „raganų medžiokle“
Aviacijos verslo grupė „Avia Solutions Group“ sako nusivylusi vyriausybinės komisijos sprendimu blokuoti jos investicijas Vilniaus oro uoste dėl galimos grėsmės
Verslas
TURTINGIAUSI LIETUVIAI
„Top 500“: turtingiausių 2020 m. Lietuvos gyventojų sąraše – antras milijardierius
Turtingiausių Lietuvos gyventojų sąrašą kasmet sudarantis žurnalas „Top“ skelbia, kad bendras į leidinį įtrauktų 500 milijonierių turtas pasiekė 23,61 mln. eurų ir yra beveik lygus Estijos BVP.
Verslas
PIRKINYS
G. Žiemelio įmonė perka „Siemens“, „Cido“ arenas bei „Tiketą“
Aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ akcininkas ir valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis perka Vilniaus „Siemens“ ir Panevėžio „Cido“ arenas valdančias įmones bei bilietų platinimo bendrovę „Tiketa“.
Aktualijos
KORONAVIRUSAS
Kinijos siuntą Lietuvai gabena G. Žiemelio bendrovės lėktuvas
Iš Kinijos ketvirtadienio popietę pakilo lėktuvas, gabenantis Lietuvai skirtą krovinį su dešimtimis tūkstančių medicininių kaukių ir pirštinių. „Tai „Huawei“ ir Kinijos
Verslas
KORONAVIRUSAS
Italijoje įstrigusius lietuvius pargabens G. Žiemelio valdoma „Avia Solutions Group“
Verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojama aviacijos verslo grupė „Avia Solutions Group“ jos valdomos oro bendrovės „KlasJet“ lėktuvu pargabens dėl koronaviruso protrūkio Italijoje įstrigusius lietuvius, pranešė grupė. 
Verslas
LOGISTIKA
„Avia Solutions Group“ apsipirko Islandijoj
Sausio 24 dieną „Avia Solutions Group“ pasirašė sutartį su „BB Holding ehf.“ dėl 100 proc. bendrovės „Bluebird Nordic“ akcijų įsigijimo. 
IQ Tema
1928–1937 m. Pradinukai, A. Smetona ir skrydis
Valstybės sėkmė gali būti matuojama tuo, kaip kokybiškai ji reflektuoja praeitį, kaip ryžtingai kuria dabartį ir tiki ateitimi.
ŽYMA
GEDIMINAS ŽIEMELIS