Meniu
Prenumerata

trečiadienis, kovo 22 d.

Aktualijos
Per metus pasikeitė 20 svarbių valstybės įmonių vadovų
Gruodžio 13 dieną Saulius Skvernelio Vyriausybei sukanka metai. Jie išsiskyrė ypač intensyvia valstybės valdomų įmonių ir įstaigų vadovų kaita.
Aktualijos
G.Kėvišas toliau bylinėjasi su jį atleidusia Kultūros ministerija
Buvęs Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovas Gintautas Kėvišas apskundė savo atleidimą iš pareigų teismui.
Aktualijos
Pripažino G.Kėvišą pareigas vykdžius netinkamai
Trečiadienį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nutarė, kad buvęs Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Gintautas Kėvišas, netinkamai vykdė pareigas. Esą jis nesukontroliavo, kad teatro darbuotojai laiku deklaruotų interesus.
Kultūra
G. Kėvišą pakeitęs S. Žutautas sako nepradėsiąs raganų medžioklės
Ilgametį Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatrui (LNOBT) vadovą Gintautą Kėvišą pakeitęs finansininkas Sigitas Žutautas tikina, kad dirbti teatre galės visi norintys ir galintys būti naudingi.
Kultūra
Traukiniais per kirtavietes
Po sėkmingai pasibaigusios Pakso apkaltos atrodė, kad mūsų šalyje viskas įmanoma. Nors bus dar kelyje ir niūrių pasimurkdymų korupcijos pelkėse, ir kolektyvinės gėdos už tapšnojimo tradicijų tęsėjus, tikėta, jog visus juodulius kompensuos ryškios pilietinės pergalės arba tylūs rutininiai pasistūmėjimai į teisingesnę ir turtingesnę ateitį.
Aktualijos
G.Kėvišas atleidžiamas iš pareigų
14 metų Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui (LNOBT) vadovavęs Gintautas Kėvišas atleidžiamas iš pareigų.
IQ Tema
Užsispyrėlių sutramdymas
Prieš asmenis, nesutinkančius trauktis iš postų, imamasi ir įstatymų pataisų, ir reorganizacijų
Aktualijos
VTEK: interesų nedeklaravo G. Kėvišas ir dar dešimt teatro darbuotojų
Trečiadienį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nustatė, kad Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas G. Kėvišas pažeidė įstatymus, įpareigojančius deklaruoti viešus ir privačius interesus. Tokį patį pažeidimą padarė ir dešimt jo pavaldinių.
Aktualijos
Panaikinus konkurso rezultatus G. Kėvišas nuo liepos nebevadovaus LNOBT
Trečiadienį kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson pasirašė įsakymą, kuriuo naikinami pernai rugsėjį vykusio konkurso į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinio direktoriaus pareigas rezultatai. Šį konkursą buvo laimėjęs ilgametis teatro vadovas Ginatutas Kėvišas.
Aktualijos
Ministerija plečia tyrimą dėl valstybinių teatrų vadovų
Kultūros ministerija aiškinasi aplinkybes dėl Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) ir Lietuvos nacionalinės filharmonijos vadovų, kurie be savo pareigų dirba viešojoje įstaigoje „Vilniaus festivaliai“, nors tam nėra gavę kultūros ministrės leidimo.
Aktualijos
V.Pranckietis: G.Kėvišas turėtų trauktis, nes prarado gerą vardą
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ragina trauktis iš pareigų valstybės vadovų pasitikėjimą praradusį Lietuvos operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovą Gintautą Kėvišą.
Aktualijos
VTEK imasi G. Kėvišo
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) aiškinsis, ar Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovas Gintautas Kėvišas nesupainiojo interesų prašydamas Vilniaus savivaldybės paramos dviem užsienio atlikėjų koncertams savo vadovaujamame teatre, kuriuos organizavo jo sūnaus įmonė.
ŽYMA
GINTAUTAS KĖVIŠAS