Meniu
Prenumerata

trečiadienis, rugsėjo 28 d.

Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Vidurio Ukrainoje Rusijos raketų smūgio aukų skaičius išaugo iki 17
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Rusijos smūgio Ukrainos Časiv Jare aukų padaugėjo iki 26
Rusijos praeitą savaitgalį surengtos raketų atakos, kurios taikiniu tapo daugiabutis Ukrainos rytinės Donecko srities Časiv Jaro mieste, aukų padaugėjo iki 47, trečiadienį pranešė gelbėtojai.
Pasaulis
IŠPUOLIS PARYŽIUJE
Prancūzų mokytojo nužudymu įtariamas čečėnų kilmės 18-metis
Pasaulis
IŠPUOLIS
Paryžiuje šalia buvusios „Charlie Hebdo“ redakcijos peiliu subadyti du žmonės
Pasaulis
IŠPUOLIS
JAV mini 19-ąsias Rugsėjo 11-osios atakų metines
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir jo varžovas demokratų kandidatas Joe Bidenas penktadienį lankysis itin svarbioje rinkimams Pensilvanijos valstijoje, vietoje kur per 2001 metų rugsėjo 11-osios išpuolius sudužo vienas iš teroristų pagrobtų lėktuvų.
Pasaulis
IŠPUOLIS
Šaudynės Vokietijoje: mažiausiai devyni žmonės žuvo, šaulys rastas negyvas
Vokietijoje per dviejuose kaljano baruose surengtas šaudynes trečiadienio vakarą žuvo mažiausiai devyni žmonės, o po intensyvių paieškų anksti ketvirtadienį įtariamas šaulys buvo rastas negyvas savo namuose.
Aktualijos
Šaudynės bažnyčioje Teksase: 26 žuvę, 20 sužeistų
Nepraėjus nė savaitei po teroro akto Niujorke, Jungtines Valstijas sukrėtė dar vienas išpuolis šalies pietuose. Netoli San Antonijaus esančio Saderland Springso miestelio 1-ojoje baptistų bažnyčioje jaunas vyras atidengė ugnį į susirinkusius į tikinčiuosius – žuvo 26 žmonės, 20 sužeistų.
Aktualijos
Išpuolis Niujorke: vyro vairuojamas pikapas pražudė 8 žmones
Niujorką antradienį sukrėtė teroro aktas – iš Uzbekijos kilęs Saifula Sajipovas išnuomotu pikapu užvažiavęs ant šaligatvio ir dviračių tako užmušė aštuonis žmones, vėliau trenkėsi į mokyklinį autobusą.
Aktualijos
Šaudynių Las Vegase atomazga: 50 žuvusių, 400 sužeistų
Išpuolio Las Vegase, kur vienas šaulys ėmė šaudyti į minią koncerto pasiklausyti susirinkusių žmonių, aukų skaičius pasiekė  50, o į ligones buvo atvežta daugiau nei 400 sužeistųjų.
Aktualijos
18 žmonių žuvo Damaske susisprogdinus mirtininkui
Per kruviniausią pastarojo meto išpuolį Sirijos sostinėje žuvo 18 žmonių, praneša stebėsenos organizacijos. Tai nutiko sekmadienį Damasko rytinėje dalyje susisprogdinus saugumo pajėgų persekiojamam savižudžiui mirtininkui.
Aktualijos
Teroras Britanijoje tęsiasi: mikroautobusas įsirėžė į minią, neišvengta aukų
Pirmadienio naktį Londone į pėsčiuosius įsirėžus mikroautobusui, žuvo mažiausiai vienas žmogus. Aštuoni žmonės buvo nugabenti į ligoninę.
Pasaulis
Po ekstremistų atakos Irano parlamente ir mauzoliejuje žuvo mažiausiai 12 žmonių (atnaujinta)
Irano parlamento rūmuose bei islamo revoliucijos lyderio mauzoliejuje Teherano pietiniame rajone trečiadienio ryte įvykdyti išpuoliai. Naujienų agentūros „Reuters“ duomenimis, per juos žuvo mažiausiai 12 asmenų. Atsakomybę už atakas prisiėmė „Islamo valstybė“.
ŽYMA
ISPUOLIS