Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gegužės 29 d.

Verslas
EKONOMINIS SPAUDIMAS
K. Navickas prašys EK pagalbos dėl Kinijos ribojimų Lietuvai
Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas pirmadienį prašys Europos Komisijos imtis skubių veiksmų dėl Kinijos apribojimų importui iš Lietuvos.
Verslas
GINČAI
Žemės ūkio taryba kartoja: ministras privalo trauktis
IQ Tema
Pirmadienio trijulė: atleistų ministrų dvejų metų veiklos vertinimas
Kadencijos pusiaukelę netrukus pasieksiančios Vyriausybės premjeras, spaudžiamas mokytojų nepasitenkinimo jo deleguota švietimo ministre, pirmadienį pradėjo staigmena daugeliui – prezidentei Saulius Skvernelis teiks sprendimą dėl trijų ministrų atstatydinimo. Iš Vyriausybės trauksis švietimo ir mokslo, aplinkos ir kultūros ministrai.
Aktualijos
Neteisėti statiniai Kuršių nerijoje turės griūti
Vyriausybėje trečiadienį preliminariai sutarta nutraukti Kuršių nerijos nacionalinio parko tvarkymo plano korekcijų derinimą ir griauti čia esančius neteisėtus statinius, sako Aplinkos ministras Kęstutis Navickas.
Aktualijos
Lietuva nepraranda vilties sustabdyti Astravo AE
Mūsų šalies atstovai kreipėsi į užsienio šalių diplomatus ir prašo jų palaikymo sustabdyti Baltarusijos Astravo atominės elektrinės (AE) projektą.
Verslas
Europos Komisija gesina Lietuvos užmojus
Europos Komisija (EK) suabejojo energetikos holdingo „Lietuvos energija“ planais Vilniuje ir Kaune pastatyti dvi naujas atliekas deginančias kogeneracines jėgaines. Komisijos teigimu, dvi naujos jėgainės gali neskatinti rūšiuoti atliekų.
ŽYMA
KĘSTUTIS NAVICKAS