Meniu
Prenumerata

penktadienis, birželio 2 d.

The Economist
KARALIENĖ
Ilgiausiai karaliavusi Jungtinės Karalystės valdovė sustiprino monarchiją
Elžbieta II valdė socialinių ir politinių sumaiščių laikais „Visiems jums pareiškiu, kad visas mano gyvenimas, ar ilgas bus, ar trumpas, bus
Pasaulis
JUNGTINĖ KARALYSTĖ
Po karalienės laidotuvių JK baigėsi nacionalinis gedulas
Jungtinėje Karalystėje antradienį ant vyriausybinių pastatų vėl suplevėsavo vėliavos ir vyko didžiulė valymo operacija, šalies viešajam gyvenimui grįžus į įprastas vėžes po monarchės Elžbietos II valstybinių laidotuvių.
Pasaulis
JUNGTINĖ KARALYSTĖ
Britanija ir pasaulis atsisveikina su karaliene Elžbieta II
Velionė Jungtinės Karalystės monarchė Elžbieta II pirmadienį atguls amžinojo poilsio po iškilmingų valstybinių laidotuvių, kuriose dalyvaus lyderiai iš viso pasaulio,
Pasaulis
JAV prezidentas atidavė paskutinę pagarbą karalienei Elžbietai II
JAV prezidentas Joe Bidenas sekmadienį, likus dienai iki valstybinių laidotuvių, Londono Vestminsterio salėje atidavė paskutinę pagarbą karalienei Elžbietai II.
Pasaulis
JUNGTINĖ KARALYSTĖ
Britų karališkoji šeima pradeda oficialų gedulą dėl Elžbietos II mirties
Karalius Karolis III ir karališkoji šeima penktadienį pradėjo gedulą dėl karalienės Elžbietos II gedulo laikotarpio, kuris baigsis septynios dienos po jos valstybinių laidotuvių, pranešė rūmų pareigūnai.
Pasaulis
JUNGTINĖ KARALYSTĖ
JK prasidedant gedului dėl velionės karalienės, karalius Karolis III kreipsis į britus
Karalius Karolis III penktadienį turi kreiptis į savo naujuosius pavaldinius, šaliai pradėjus oficialų gedulą dėl karalienės Elžbietos II mirties po istorinių septynių valdymo dešimtmečių.
Pasaulis
ELŽBIETA II
Britų karalienės gydytojai sunerimę dėl jos sveikatos
Karalienės Elžbietos II gydytojai „nerimauja“ dėl jos sveikatos ir rekomendavo, kad ji „liktų medikų priežiūroje“, ketvirtadienį pranešė Bakingamo rūmai.
ŽYMA
KARALIENĖ