Meniu
Prenumerata

trečiadienis, birželio 7 d.

Pasaulis
PIETRYČIŲ AZIJA
Mianmaro chuntos lyderis pažadėjo tęsti susidorojimą, o tada surengti rinkimus
Mianmaro chuntos lyderis Min Aung Hlaingas pirmadienį, apsuptas tankų ir raketų paleidimo įrenginių, pažadėjo nesilpninti susidorojimo su oponentais ir tvirtino, kad vėliau kariuomenė surengs rinkimus.
Pasaulis
MIANMARAS
Mianmaro lyderė Aung San Suu Kyi nuteista už korupciją ir įkalinta iš viso 33 metams
Mianmaro chuntos teismas penktadienį nuteisė nušalintą civilinę lyderę Aung San Suu Kyi septynerių metų laisvės atėmimo bausme už korupciją, taip užbaigdamas 18 mėnesių trukusį Nobelio premijos laureatės teismo procesą, naujienų agentūrai AFP pranešė teisinis šaltinis.
Pasaulis
PIETRYČIŲ AZIJA
Aung San Suu Kyi skirti dar ketveri metai nelaisvės
Mianmaro chuntos teismas pirmadienį pripažino Aung San Suu Kyi kalta dėl trijų baudžiamųjų kaltinimų ir skyrė jai ketverių metų laisvės atėmimo bausmę, išnagrinėjęs kelias iš virtinės bylų, iškeltų nušalintai civilinei lyderei.
Vietovardžiai
NAUJIENŲ UŽKULISIAI
Pasipriešinimas karinei Mianmaro chuntai: nužudyti informatorių yra jėga
Anksčiau jis nebūtų galėjęs nė uodo priploti, bet paskui įvyko karinis perversmas. Kaip Mianmaro hipsteris tapo partizanu, aiškinosi Charlie McCannas.
Pasaulis
HONKONGAS
Honkongo prodemokratinis laikraštis po vadovų arešto penkeriopai padidino tiražą
Honkongo prodemokratinės pakraipos laikraštis „Apple Daily“ penktadienį daugiau kaip penkiskart padidino savo tiražą iki 500 tūkst. egzempliorių, miesto gyventojams reiškiant paramą puolamai spaudos laisvei po ketvirtadienį policijos surengto reido šio leidinio redakcijoje.   
Pasaulis
MIANMARAS
Aung San Suu Kyi – nauji kaltinimai korupcija
Nuverstai Mianmaro civilinei lyderei Aung San Suu Kyi buvo pareikšta naujų kaltinimų dėl korupcijos, ketvirtadienį paskelbė valstybinė žiniasklaida.
ŽYMA
KARINĖ CHUNTA