Meniu
Prenumerata

šeštadienis, liepos 2 d.

Aktualijos
BALTARUSIJA
A. Anušauskas: karinės pratybos Baltarusijoje tiesioginės grėsmės Lietuvai nekelia
Neskelbtos karinės pratybos Baltarusijoje tiesioginės grėsmės Lietuvai nekelia, teigia krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.
Pasaulis
BALTARUSIJA
Baltarusija pradėjo iš anksto neskelbtas karines pratybas
Maskvos sąjungininkė Baltarusija, turinti bendrą sieną su Ukraina, trečiadienį pradėjo iš anksto neskelbtas karines pratybas savo kariuomenės reagavimo pajėgumams išbandyti, paskelbė baltarusių Gynybos ministerija.
Pasaulis
KARINĖS PRATYBOS
JAV ir Filipinai pradeda didžiausias istorijoje bendras karines pratybas
Filipinai ir Jungtinės Valstijos pirmadienį pradėjo didžiausias istorijoje bendras karines pratybas šioje Pietryčių Azijos salų valstybėje, rodančias stiprėjančius šalių ryšius gynybos srityje, tvyrant įtampai ginčijamoje Pietų Kinijos jūroje.
Pasaulis
KARINĖ TECHNIKA
Rusija į pratybas Baltarusijoje siunčia du sistemų S-400 divizionus iš Tolimųjų Rytų
Rusija į pratybas Baltarusijoje siunčia du priešlėktuvinės gynybos sistemų S-400 „Triumf“ divizionus iš Tolimųjų Rytų, penktadienį pranešė rusų Gynybos ministerija.
Pasaulis
„ZAPAD 2021“
Pradedamas praktinis Rusijos ir Baltarusijos karinių pratybų „Zapad 2021“ etapas
Rusijos ir Baltarusijos kariškiai penktadienį pradeda bendrų karinių pratybų „Zapad 2021“ („Vakarai 2021“) praktinius veiksmus.
Aktualijos
Saugumo dilema
NATO ir Rusija įsivelia į galios demonstravimo ir ginklavimosi varžybas Baltijos jūros regione. Ar galima ir reikia tai sustabdyti?
Aktualijos
Lietuviai žada atidžiai stebėti „Zapad“ pratybas
Lietuva gavo Rusijos kvietimą stebėti rugsėjį vyksiančias karines pratybas „Zapad“. Anksčiau lietuvių stebėtojus pakvietė ir Baltarusija.
ŽYMA
KARINĖS PRATYBOS