Meniu
Prenumerata

trečiadienis, gegužės 18 d.

Aktualijos
VIZITAS
G. Landsbergis Ukrainoje susitiko su D. Kuleba
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis antradienį lankosi Rusijos užpultoje Ukrainoje, kur susitiko su šios šalies kolega Dmytro Kuleba.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Lenkijos, Čekijos ir Slovėnijos premjerai vyksta į Kyjivą
Lenkijos, Čekijos ir Slovėnijos ministrai pirmininkai antradienį vyks į Kyjivą susitikti su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu, informavo Lenkijos vyriausybė.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Rusijos pajėgoms smogus televizijos bokštui Kijeve sutriko televizijos transliacijos
Vilnius, kovo 1 d. (BNS). Rusijos pajėgos antradienį smogė televizijos bokštui Ukrainos sostinėje Kijeve, pranešė naujienų agentūra „Unian“.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis iš Kijevo: „Mes visi esame čia“
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį paskelbė paties nufilmuotą vaizdo įrašą iš Kijevo, kuriame matomas jis pats ir jo padėjėjai, taip pat pažadėjo likti sostinėje ir padėti gintis nuo Rusijos pajėgų, įsiveržusių į šalį.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: Vakarai neskuba teikti pagalbos Rusijos puolamai Ukrainai
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį papriekaištavo Vakarų valstybėms, kad jos neskuba teikti pagalbos jo šalia, kovojančiai su didelio masto Rusijos kariniu puolimu.
Pasaulis
UKRAINOS KRIZĖ
Kijeve ir Maskvoje kitą savaitę lankysis aukšto rango JAV diplomatė
Vašingtono aukščiausio rango diplomatė Europai ir Eurazijai kitą savaitę vyks į Maskvą ir Kijevą derybų dėl rusų pajėgų telkimo Ukrainos
Pasaulis
BALTARUSIJOS OPOZICIJA
Kijeve dingęs baltarusių aktyvistas V. Šyšovas rastas negyvas
Pasaulis
LĖKTUVO AVARIJA
Irane sudužo Ukrainos keleivinis lėktuvas, visi keleiviai ir įgula žuvo
Teherane trečiadienį iškart po pakilimo sudužus Ukrainos tarptautinių oro linijų lėktuvui žuvo 177 žmonės, pranešė valstybinė Irano žiniasklaida. Orlaivis „Boeing 737-800“
ŽYMA
KIJEVAS