Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gruodžio 1 d.

Aktualijos
VILNIUS
A. Zuokui atsisakius vadovauti VASA skelbiamas naujas konkursas
Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus (VASA) direktoriaus konkursą laimėjusiam politikui Artūrui Zuokui atsisakius pareigų, Vilniaus miesto savivaldybė skelbs naują vadovo konkursą.
Verslas
STATYBOS
Savivaldybei Lazdynų baseinas yra per gilus
Vilniaus savivaldybė nutraukia baseino statybų Lazdynuose sutartį su bankrutuojančia „Active Construction Management“ (buvusia „Irdaiva“) ir jos partneriais bei žada skelbti naują rangos konkursą.
Aktualijos
Besitęsianti Nacionalinio stadiono drama: siūloma vertinti tik vieną pasiūlymą
Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) ir Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) sako, kad Nacionalinio stadiono komplekso Vilniuje koncesijos konkurse vienas dalyvių netinkamai pateikė pasiūlymą, todėl jis yra negaliojantis ir neturėtų būti vertinamas.
Verslas
Du geriausi kandidatai į "Verslios Lietuvos" vadovus eis naujas pareigas
Naujus vadovus nuo šiol turės ir agentūra „Versli Lietuva“, ir Lietuvos bankų asociacija. Konkursą „Verslios Lietuvos“ vadovo pareigoms užimti laimėjęs, bet pareigų atsisakęs buvęs Švedijos prekybos ir investicijų tarybos „Business Sweden“ viceprezidentas Vidurio ir Rytų Europai Mantas Zalatorius nuo šiol vadovaus Lietuvos bankų asociacijai. Antrąją vietą užėmusi Daiva Kleponė ministro įsakymu paskirta naująja "Verslios Lietuvos" vadove.
Verslas
Konkurencigumui didinti reikia išmonės ir energijos
Inovatyviausios ir pažangiausios paslaugų įmonės susirungs „Metų paslaugos“ konkurse.
ŽYMA
KONKURSAS