Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, birželio 30 d.

Aktualijos
RUSIJA IR LIETUVA
Ministras: Rusija gali imtis provokacijų, nes jos kariuomenę valdo „priedurniai“
Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas perspėjo, kad Rusija gali imtis provokacijų dėl Kaliningrado tranzito ribojimų, tačiau Lietuva ir NATO sąjungininkai
Aktualijos
NATO SKĖTIS
Rytų fronte – daug naujo: atsargūs NATO žingsniai rytinio flango valstybėse
Nauji gynybiniai pajėgumai Lietuvoje ir kitose NATO rytinio flango valstybėse – gerai, bet Aljansas vis dar neišsivaduoja iš „eskalacijos spąstų“ „Baltijos
Aktualijos
KRAŠTO APSAUGA
Ministras: 2027-aisiais į karo tarnybą gali būti pašaukti visi jaunuoliai
Per penkerius metus gali būti pasiekta riba, kai pamažu didinant šauktinių skaičius kvietimo į privalomąją karo tarnybą sulauks visi šaukiamojo amžiaus jaunuoliai, sako krašto apsaugos ministras.
Finansai ir investavimas
Seimas ėmėsi biudžeto pataisos: išlaidas gynybai siūloma didinti iki 2,52 proc. BVP
Seimui ketvirtadienį pateiktas biudžeto pataisos projektas, kuriuo išlaidas gynybai siūloma didinti iki 2,52 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP). „Absoliučia suma Krašto
Aktualijos
Europos Sąjunga kurs „karinę Šengeno erdvę“
Europos Sąjunga, reaguodama į Rusijos keliamą grėsmę, sieks palengvinti karių ir tankų judėjimą Bendrijos teritorijoje ir taip sukurti sąlygas kariniam transportui, panašias į jau esančias Baltijos šalyse.
Aktualijos
Žydrųjų padangių sargai
Kokie sąjungininkų lėktuvai saugo Baltijos šalių oro erdvę?
Aktualijos
Krašto apsaugos ministras R.Karoblis: „Karinis aktyvumas Baltijos regione išaugo“
Karinis aktyvumas Baltijos jūros regione pastaruoju metu išaugo, bet situacija yra kontroliuojama, sako krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.
Aktualijos
D. Trumpas pagyrė Lietuvos įsipareigojimą didinti gynybos biudžetą
Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas pagyrė Lietuvos įsipareigojimą didinti gynybos biudžetą ir kitąmet krašto apsaugai skirti NATO numatytą 2 proc. nuo bendrojo vidaus produkto rodiklį.
Aktualijos
Pasitinkant Vokietijos karius prisimenamos skaudžios istorijos pamokos
„Kad pasiektų 2 proc. BVP gynybai, Vokietija gynybas išlaidai turėtų padidinti 20 milijardų eurų. Ar baiminatės, kad Vokietija taps stipria karine valstybe?“.
ŽYMA
KRAŠTO APSAUGA