Meniu
Prenumerata

penktadienis, gegužės 20 d.

Verslas
KRIZĖ
Seimas įteisino 9 proc. PVM maitinimo, kultūros, meno, sporto, kino veiklai
Seimas įteisino 9 proc. lengvatinį pridėtinės vertės mokestį (PVM) itin nuo pandemijos nukentėjusiems maitinimo ir kultūros sektoriams bei atlikėjams. 
Aktualijos
Šildymo lengvatos taikymą siūlys sieti su daugiabučių renovacijos pabaiga
Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata centralizuotam šildymui turėtų būti taikoma, kol bus renovuoti visi daugiabučiai ir šilumos energija bus pradėta naudoti efektyviai, pareiškė premjeras Saulius Skvernelis. Lietuvoje šiuo metu yra apie 20 tūkst. neatnaujintų namų. Skaičiuojant šios dienos tempais, renovacija galėtų būti baigta ne anksčiau nei po dešimties metų.
Aktualijos
Seimo narių iniciatyva – dėl mažesnio PVM šilumai
40 parlamentarų norėtų, kad 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatinis tarifas šilumai galiotų neribotą laiką. Seimo Biudžeto ir finansų komiteto narys Mykolas Majauskas BNS pranešė surinkęs parlamentarų iš beveik visų frakcijų parašus, kad tokia PVM lengvata galiotų ne iki metų pabaigos, kaip siūlo Vyriausybė, bet ir vėliau.
Aktualijos
V.Šapoka: svarstomas siūlymas įtvirtinti PVM lengvatą šildymui visam laikui (interviu)
Nemažą dalį visuomenės birželio pradžioje papiktinęs Vyriausybės sprendimas panaikinti lengvatinį, 9 proc., pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą šildymui, kaip ir tikėtasi, bus pakeistas dar iki naujo šildymo sezono pradžios. Politikai derasi dėl naujo PVM lengvatos centralizuotam šildymui dydžio, o gyventojai ja tikriausiai galės naudosis jau šį rudenį, interviu BNS žadėjo finansų ministras Vilius Šapoka.
ŽYMA
LENGVATINIS PVM