Meniu
Prenumerata

antradienis, kovo 21 d.

Atradimai
KETURIOS TIESOS
Ko mus moko klaidos?
Didesnių ar mažesnių jų esame padarę visi, bet ar suklupimai visuomet palieka tik graužatį? Keturi Lauros Čiginskaitės pašnekovai dalijasi, ko išmoko klysdami.
Komentarai
Lyčių lyguma
Visi tie rinkimai – kaip egzaminai, kuriems dauguma balsuotojų deramai nepasiruošia, nes vis pritrūksta poros naktų: tai „Gyvulių ūkiui“ pavartyti, tai Konstitucijos spragoms galvoje užsilopyti. Žmonės programų neskaito, nes jose tas pats per tą patį; kas laukia ateity – negalvoja, nes ateities nežino niekas, net horoskopų sudarinėtojai.
IQ Tema
Pirmadienio trijulė: atleistų ministrų dvejų metų veiklos vertinimas
Kadencijos pusiaukelę netrukus pasieksiančios Vyriausybės premjeras, spaudžiamas mokytojų nepasitenkinimo jo deleguota švietimo ministre, pirmadienį pradėjo staigmena daugeliui – prezidentei Saulius Skvernelis teiks sprendimą dėl trijų ministrų atstatydinimo. Iš Vyriausybės trauksis švietimo ir mokslo, aplinkos ir kultūros ministrai.
Aktualijos
Pertvarkomoje Kultūros ministerijoje atsisakoma dalies vadovų
Kultūros ministerijoje vykdoma pertvarka – naikinami visi trys departamentai, neliks apie dešimt vadovaujančių pareigybių.
IQ Tema
Užsispyrėlių sutramdymas
Prieš asmenis, nesutinkančius trauktis iš postų, imamasi ir įstatymų pataisų, ir reorganizacijų
Aktualijos
Panaikinus konkurso rezultatus G. Kėvišas nuo liepos nebevadovaus LNOBT
Trečiadienį kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson pasirašė įsakymą, kuriuo naikinami pernai rugsėjį vykusio konkurso į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinio direktoriaus pareigas rezultatai. Šį konkursą buvo laimėjęs ilgametis teatro vadovas Ginatutas Kėvišas.
Aktualijos
VTEK imasi G. Kėvišo
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) aiškinsis, ar Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovas Gintautas Kėvišas nesupainiojo interesų prašydamas Vilniaus savivaldybės paramos dviem užsienio atlikėjų koncertams savo vadovaujamame teatre, kuriuos organizavo jo sūnaus įmonė.
ŽYMA
LIANA RUOKYTĖ-JONSSON