Meniu
Prenumerata

penktadienis, kovo 24 d.

Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
L. Kasčiūnas: muitinėje turi atsirasti atskiras padalinys, skirtas sankcijų įgyvendinimui
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Laurynas Kasčiūnas tvirtina, kad siekiant stiprinti institucinius gebėjimus ir koordinaciją, muitinėje turėtų atsirasti padalinys skirtas darbui su kodais ir galimybėmis apeidinėti sankcijas. Pasak jo, tai jau yra daroma ir tam yra paprašytas finansavimas.
Verslas
PREKYBA
R. Sartatavičius: Lietuva grįžo į Kinijos muitinės sistemas, bet nežinia, ar ilgam
Lietuvos įmonės antradienį sugrąžintos į Kinijos muitinės sistemas, tačiau neaišku, ar ilgam, sako Lietuvos pramonininkų konfederacijos vadovas Ričardas Sartatavičius.
Verslas
MUITINĖS
JK atideda visapusišką prekių iš ES tikrinimą pasienyje
Jungtinė Karalystė antradienį paskelbė atidedanti visapusišką prekių iš Europos Sąjungos tikrinimą pasienyje, koronaviruso pandemijai, biurokratijai ir naujoms imigracijos taisyklėms didinant tiekimo problemas.
Verslas
KONTRABANDA
Muitinės vadovas D. Žvironas: kontrabandos srautas į Lietuvą auga
Naujasis Muitinės departamento vadovas Darius Žvironas sako, kad kontrabandos apimtys Lietuvoje didėja jau nuo 2019-ųjų, tačiau pastaruoju metu, paaštrėjus Vilniaus ir Minsko santykiams, stebimas augantis jos srautas.
Verslas
SIUNTOS
Skubių siuntų gabentojai: pokyčiams tinkamai nepasiruošta
Ketvirtadienį įsigaliojant naujoms siuntų iš trečiųjų šalių taisyklėms, Skubių siuntų gabentojų asociacija pareiškė, kad pokyčiams nėra tinkamai pasiruošta. 
Verslas
TABAKAS
Beveik visa rūkalų kontrabanda į Lietuvą plūdo iš Baltarusijos
Muitininkams pernai sulaikius 60 mln. eurų vertės nelegalių cigarečių daugiausia iš Baltarusijos, laikinasis Muitinės departamento vadovas Jonas Miškinis sako, kad
Aktualijos
TABAKAS
Pernai Lietuvoje pastebėtas didelis cigarečių kontrabandos suaktyvėjimas
Pernai pastebėtas didelis cigarečių kontrabandos srautų suaktyvėjimas, penktadienį pranešė Muitinės departamentas. „Tokių įtemptų metų neprisimena net Lietuvos muitinės senbuviai. Nepaisant dėl
Verslas
KONTRABANDA
Per pirmą pusmetį sulaikyta daugiau kontrabandinių cigarečių nei pernai per visus metus
Aktualijos
NELEGELIO CIGARETĖS
Neišmintinga politika didina kontrabandą
Didėjantys nelegalių cigarečių kontrabandos mastai yra skubotos ir neišmintingos valstybės akcizų politikos pasekmė, konstatuoja rinkos dalyviai bei ekspertai.
Verslas
Į dangų pro pragaro vartus – blogiausi oro uostai
Neformali apklausa, kur baisiausia įstrigti laukiant skrydžio
ŽYMA
MUITINĖ