Meniu
Prenumerata

antradienis, rugsėjo 27 d.

NT ir energetika
ENERGETIKOS KRIZĖ
Naftos kainų lubos: ar pavyks Vakarams įgyvendinti netikėtą E. Macrono viziją?
Į Didžiojo septyneto (G7) susitikimą Vokietijoje susirinkę galingiausių pasaulio valstybių vadovai aptarė dvi karščiausias temas: kaip sutramdyti Rusijos režimą ir
Verslas
JUODASIS AUKSAS
Optimizmas dėl vakcinų kelia naftos kainas
JAV reguliuotojui suteikus leidimą naudoti bendrovių „Pfizer“ ir „BioNTech“ sukurtą vakciną nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 ir kartu sustiprinus investuotojų optimizmą dėl pasaulio ekonomikos ir „juodojo aukso“ paklausos atsigavimo perspektyvų, naftos kainos pirmadienį kopia aukštyn.
Verslas
NAFTOS KAINA
OPEC: didžiausios naftos gamintojos, išskyrus Meksiką, sutiko mažinti gavybą
Didžiausios naftos gamintojos, išskyrus Meksiką, susitarė gegužės ir birželio mėnesiais sumažinti naftos gavybą 10 mln. barelių per parą, penktadienį pranešė su kainų griūtimi kovojanti Naftą eksportuojančių valstybių organizacija (OPEC).
Verslas
ŽALIAVOS
Naftos kainų karas: kaltininkai ir galimos aukos
Saudo Arabijai iššovus pirmuosius šūvius kainų kare, kuriuo šalis siekia padidinti užimamą pasaulio naftos rinkos dalį, naftos kainos pirmadienio ryte
Verslas
NAFTOS KAINA
Saudo Arabija sumažino savo naftos kainas labiausiai per pastaruosius 20 metų
Naftą eksportuojančių valstybių organizacijai (OPEC) ir jos sąjungininkams – vadinamajai OPEC+ grupei – penktadienį nesugebėjus pasiekti susitarimo dėl tolesnio gavybos ribojimo, Saudo Arabija pradėjo kainų karą, dėl kurio naftos kainos pirmadienį krito daugiau kaip 25 proc.
Verslas
Naftos atsargos senka, kainos ima kilti
Naftos kainos antradienį auga po to, kai mažėjo pastarąsias šešias prekybos sesijas. Šiuo metu investuotojai laukia duomenų apie Jungtinių Valstijų naftos atsargas. Prognozuojama, kad per praėjusią savaitę JAV naftos atsargos sumažėjo jau trečią savaitę iš eilės.
Verslas
Alyva į ugnį
Naftos eksportuotojai pasiuntė signalą, kad mažų kainų laikotarpis baigiasi
Verslas
Naftos kaina: lubos ar dugnas?
Pirmą kartą nuo praėjusio spalio naftos kainai perkopus 50 JAV dolerių už barelį ribą, metas atnaujinti 2015-ųjų sausį pristatytą analizę.
ŽYMA
OPEC