Meniu
Prenumerata

trečiadienis, lapkričio 30 d.

Verslas
AUTOMOBILIŲ PRAMONĖ
„Opel“ pranešė atidedanti planuotą žengimą į Kinijos rinką
Vokietijos automobilių gamintoja „Opel“ penktadienį pranešė, kad atideda planuotą žengimą į Kinijos rinką, Vokietijos vyriausybei užėmus griežtesnę poziciją Pekino prekybos atžvilgiu.
The Economist
Keičiantis automobilių pramonės veidui daugiausia gali pralošti vokiečiai
Jau ne pirmos vyriausybės popinamas sektorius nukentėjo nuo dyzelgeito, atsilieka elektromobilių rinkoje ir neapsisprendžia dėl autonomobilių
IT ir transportas
„TopGear“ garaže „Opel Zafira Tourer“
Kvietimas išbandyti „Opel“ dažniausiai prilygsta kvietimui sėsti į laiko mašiną. „Insignia“ gaminama nuo 2008-ųjų, salonuose dar rasite prieš 4 metus nuo konvejerio nuriedėjusią „Mokką“. Šįkart mano rankose atsidūrė „Zafira Tourer“, kuri pasaulį išvydo dar 2011 m.
IT ir transportas
„TopGear“ garaže „Opel Astra“
Naujoji „Opel Astra“ neabejotinai taps populiariu įmonių vadybininkų automobiliu – šį modelį ir anksčiau mėgo didelius transporto parkus valdančios bendrovės, kurių pardavimo vadybininkai nuo pirmadienio ryto iki penktadienio vakaro zuja Lietuvos keliais ir greitkeliais.
IT ir transportas
Pasitikite, tai – naujoji „Opel Insignia GSi“
Į BMW 3 serijos teritoriją nusitaikiusi naujoji „Insignia“ siūlo ir karštą sedaną
Verslas
„Peugeot“ savininkai perka „Opel“
Prancūzijos automobilių gamybos grupė PSA, kuriai priklauso „Peugeot“ ir „Citroen“, už 2,2 mlrd. eurų perka amerikiečių kompanijos „General Motors“ Europos padalinį, kuriam priklauso „Opel“ ir „Vauxhall“ prekių ženklai.
IT ir transportas
Opel Meriva
Tai unikalus nedidelis vienatūris, kurio šoninės galinės durelės atsidaro į priešingą pusę – puikus sprendimas auginantiems mažuosius pabiručius.
IT ir transportas
Opel Antara
Pastarąjį kartą OPEL ANTARA atnaujinta tik 2011 m., taigi modelis kaip reikiant pasenęs. Benzininis variklis ne tik triukšmingas, bet ir
IT ir transportas
Opel Astra
NAUJOJI OPEL ASTRA NUSITAIKIUSI TIESIAI Į PREMIUM SEGMENTĄ.
IT ir transportas
Opel Zafira Tourer
Dabar „Zafirą“ galima užsisakyti su trimis sėdynių eilėmis. Nuo pirmtako ji pasikeitė – šauniau vairuojama ir džiugina kokybiškesnėmis interjero medžiagomis.
IT ir transportas
Opel Insignia
Daugiau nei septynerius metus gaminama „Insignia“ vis dar atrodo šiuolaikiškai. Ne veltui prieš porą metų buvo atlikta plastinė operacija ir
IT ir transportas
Opel Mokka
POPULIARUSIS „OPEL“ KROSOVERIS NETRUKUS BUS ATNAUJINTAS. SIŪLOME PAKENTĖTI IKI RUDENS...
IT ir transportas
Opel Corsa
MAŽOJI OPEL CORSA ĮTIKINAMAI VAIDINA DIDELĮ AUTOMOBILĮ. UŽ PIRMTAKĘ ŠAUNESNĖ VISOSE SRITYSE.
ŽYMA
OPEL