Meniu
Prenumerata

antradienis, vasario 7 d.

Atradimai
Kuris ingredientas virtuvėje svarbiausias?
Avokadai, batatai, ispaninis šalavijas, o gal druska, aliejus ir miltai? Laura Čiginskaitė klausia maisto ruošimo praktikų ir teoretikų, kurių produktų jiems gaminant svarbiausia turėti po ranka.
Atradimai
Kuris statinys įspūdingiausias?
Funkciją ir estetiką sujungianti architektūra veikia kiekvieno mūsų pojūčius, kelia emocijas, ugdo ar slopina estetinį skonį. Lauros Čiginskaitės pašnekovai atskleidžia, kas ties daugiabučiu, bažnyčia ar švyturiu ilgiau sulaiko jų žvilgsnį.
Atradimai
Į ką geriausia investuoti?
Daugybė knygų žeria patarimus, kaip sėkmingai investuoti, tačiau pirmiausia reikėtų žinoti, kokie yra mūsų prioritetai. Penki Lauros Čiginskaitės pašnekovai atskleidžia savuosius.
Atradimai
Kuris šokis geriausias?
Valsas, tango, salsa, breikas ar polka – kiekvienas šokis turi savo gerbėjų ratą. Laura Čiginskaitė klausia pašnekovų, kaip iš tūkstančių muzikos ir judesių kombinacijų jie atrado sau artimiausias.
Atradimai
Kuri tradicija svarbiausia?
Kai laužiame kalėdaitį ar daužiame margučius, į savo šventes sąmoningai ar ne įsileidžiame tradicijas. Miglė Marija Galvonaitė klausia penkių pašnekovų, ką ši sąvoka reiškia skubotoje ir greitai kintančioje šiuolaikinio žmogaus kasdienybėje.
Atradimai
Kuris muziejus geriausias?
Nesvarbu, kuriuo keliu žengi gyvenime, savos pėdos kartais vis tiek atves iki muziejaus durų. Miglė Marija Galvonaitė penkių pašnekovų klausia apie šių kultūros ir atminties institucijų įtaką vaizduotei.
ŽYMA
PENKIOS TIESOS