Meniu
Prenumerata

penktadienis, vasario 3 d.

Aktualijos
SAUGUMAS
L. Kasčiūnas ir A. Pocius siūlo sudaryti galimybę atimti pilietybę dėl nusikaltimų prieš Lietuvą
Du Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) nariai siūlo įstatyme numatyti galimybę atimti pilietybę, jei asmuo padarė nusikaltimą prieš Lietuvą.
Aktualijos
PILIETYBĖ
G. Nausėda suteikė Lietuvos pilietybę britų aktoriui ir režisieriui D. Fletcheriui
Prezidentas Gitanas Nausėda suteikė Lietuvos pilietybę britų aktoriui ir režisieriui Dexteriui Fletcheriui. Kaip ketvirtadienį informavo Prezidentūra, dekretą, suteikiantį pilietybę D. Fletcheriui,
Atradimai
Pilietybė kaip dovana, kaip prievolė, kaip planas ateičiai
Šis tekstas rašomas, kai iki referendumo dėl dvigubos pilietybės dar yra šiek tiek laiko, ir savo radijo laidoje kalbuosi su senu bičiuliu, esančiu tarp dvidešimt kelių tūkstančių lietuvių kilmės žmonių, kuriems išimties tvarka leidžiama su lietuviškuoju pasu turėti dar ir kitą.
The Economist
PILIETYBĖ
Namai – kur piniginė
Prekyba pilietybe ir leidimais gyventi – didelis verslas. Ir kontroversiškas.
Aktualijos
Drama Kijeve: M. Saakašvilis sulaikytas, sekėjai neleidžia jo išvežti
Buvęs Gruzijos prezidentas, Ukrainos opozicinės partijos „Naujųjų jėgų judėjimas“ lyderis ir buvęs Odesos srities administracijos vadovas Michailas Saakašvilis, rugsėjį viešai savavališkai kirtęs Ukrainos sieną, antradienį buvo sulaikytas Kijeve, jo bute atlikta krata.
Aktualijos
M.Saakašvilis ir jo šalininkai į Ukrainą pateko jėga
Gruzijos eksprezidento ir buvusio Ukrainos Odesos srities gubernatoriaus Michailo Saakašvilio bei jo šalininkų veiksmai kertant Ukrainos sieną laikytini ataka prieš šalies valstybingumą, ir kaltininkai privalės už tai atsakyti, pirmadienį pareiškė premjeras Volodymyras Hroismanas.
Aktualijos
„Variago“ iš Lietuvos mįslė
Trijų užsieniečių paskyrimas į ministrų postus Ukrainoje įvertintas nevienareikšmiškai, o tarptautinėje arenoje tapo kone įrodymu, kad vyriausybė pasiryžusi rimtoms reformoms. Lietuviui Aivarui Abromavičiui patikėtos svarbios ekonominės plėtros ir prekybos ministro pareigos. Ką tai reiškia Lietuvai? Atslūgus pasididžiavimo tautiečio sėkme nuotaikoms gali paaiškėti, kad grėsmių yra daugiau nei galimybių.
ŽYMA
PILIETYBĖ