Meniu
Prenumerata

sekmadienis, sausio 29 d.

Pasaulis
G 20
Rusija neigia pranešimus apie S. Lavrovo hospitalizaciją
Rusija pirmadienį „aukščiausio lygio melagiena“ pavadino pranešimus, kad užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas buvo paguldytas į ligoninę Indonezijoje, kur vyks Didžiojo dvidešimtuko (G 20) viršūnių susitikimas.
Pasaulis
G-20
V. Putinas nevyks į G20 viršūnių susitikimą Balyje
Pasaulis
RUSIJA IR VAKARAI
S. Lavrovas: Vakarai paskelbė Rusijai „totalinį karą“
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas penktadienį apkaltino Vakarų valstybes paskelbus „totalinį karą“ jo šaliai ir jos žmonėms bei kultūrai, Maskvai tęsiant savo karinę kampaniją Ukrainoje.
Pasaulis
GRĖSMĖS
Maskva: ES tampa „agresyvi, karinga“
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas penktadienį sakė abejojantis Ukrainos siekio įstoti į Europos Sąjungą motyvais ir kaltino Briuselį už Europos žemyno ribų siekiančiomis ambicijomis.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
S. Lavrovas: Rusija nesiekia užbaigti karo Ukrainoje iki gegužės 9-osios
Rusija nesiekia užbaigti karo Ukrainoje iki Pergalės dienos, minimos gegužės 9 dieną, pareiškė rusų užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.
Pasaulis
RUSIJOS AGRESIJA
Prieš Vakarų susitikimą dėl ginklų Ukrainai Rusija perspėja dėl 3-iojo pasaulinio karo
Prieš antradienį įvyksiantį Jungtinių Valstijų ir sąjungininkių susitikimą dėl tolesnio ginkluotės siuntimo į karo draskomą Ukrainą Rusija įspėjo apie „realią“ Trečiojo pasaulinio karo grėsmę.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
S. Lavrovas: Rusija pradėjo naują „operacijos“ Ukrainoje etapą
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas antradienį pareiškė, kad Maskvos karinė kampanija Ukrainoje įžengė į naują fazę.
Pasaulis
DERYBOS
Turkijoje įvyko Rusijos ir Ukrainos diplomatijos vadovų derybos
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas ir Ukrainos diplomatijos vadovas Dmytro Kuleba ketvirtadienį surengė pirmąsias tokio aukšto lygio derybas nuo
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Diplomatai boikotavo S. Lavrovo kalbą per Nusiginklavimo konferenciją
Ukrainos ambasadorė ir daugelio kitų šalių diplomatai antradienį išėjo iš salės, kai Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas sakė kalbą Nusiginklavimo konferencijoje Ženevoje.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
Prie sankcijų V. Putinui ir S. Lavrovui prisijungė ir Kanada
Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau penktadienį paskelbė sankcijas Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui ir užsienio reikalų ministrui Sergejui Lavrovui dėl Maskvos invazijos į Ukrainą ir išreiškė paramą Rusijos atribojimui nuo tarptautinės tarpbankinių atsiskaitymų sistemos SWIFT.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
ES sutiko įšaldyti V. Putino ir S. Lavrovo turtą (atnaujinta)
Pasaulis
DERYBOS
JAV ir Rusijos diplomatijos vadovai rengia derybas Ženevoje
Amerikiečių ir rusų diplomatijos vadovai penktadienį susitinka Ženevoje, siekdami sudaryti sąlygas deeskaluoti krizę dėl Ukrainos, o JAV vis labiau baiminasi, kad Rusija įsiverš į savo kaimynę, nepaisydama perspėjimų dėl griežtų sankcijų.
Pasaulis
SOTUS VILKAS IR SVEIKA AVIS?
A. Baerbock: Berlynas nemato alternatyvos geriems santykiams su Maskva
Geriems bei stabiliems Maskvos ir Berlyno santykiams nėra alternatyvos, antradienį pareiškė vokiečių užsienio reikalų ministrė Annalena Baerbock.
Pasaulis
SAUGUMAS
Rusija tikisi sausį surengti derybas su JAV ir NATO savo saugumo klausimais
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas tikisi, kad derybos su Jungtinėmis Valstijomis dėl Maskvos saugumo reikalavimų prasidės sausį.
Aktualijos
ĮTAMPA
Rusija pasiuntė strateginių bombonešių patruliuoti virš Baltarusijos
Rusija šeštadienį nusiuntė du branduolinį ginklą galinčius nešti tolimojo nuotolio strateginius bombonešius patruliuoti danguje virš Baltarusijos. Šia misija siekiama pabrėžti artimus
ŽYMA
SERGEJUS LAVROVAS