Meniu
Prenumerata

antradienis, kovo 21 d.

Aktualijos
Nepasigailėjo: dėl ryšių su „MG Baltic“ iš partijos pašalintas konservatorius Mantas Adomėnas
Seimo narys Mantas Adomėnas pašalintas iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) už ryšius su koncernu „MG Baltic“.
Aktualijos
„Valstietis“ Mindaugas Puidokas nusiuntė laišką NATO vadovui dėl Rasos Juknevičienės pareiškimų
Valdančiųjų „valstiečių“ atstovas Seimo narys Mindaugas Puidokas pranešė kreipęsis į NATO generalinį sekretorių Jensą Stoltenbergą ir NATO Parlamentinės Asamblėjos (PA) narius dėl konservatorės Rasos Juknevičienės pareiškimų jo partijos adresu.
Aktualijos
Vilniuje gali būti privatizuojamos partijų nuomojamos patalpos
Iki šiol itin mažai už patalpų nuomą savo būstinėms Vilniuje mokėjusios šalies politinės partijos greitai turės plačiau atverti pinigines. Miesto savivaldybė įtraukė šį nekilnojamąjį turtą į privatizuojamų objektų sąrašą, tikėdamasi paprasčiau nutraukti sutartis ir pasiūlyti patalpas nuomotis rinkos kaina.
Aktualijos
Negailestinga visuomenės nuomonė: „valstiečių“ reitingai toliau smunka
Opoziciniai konservatoriai pagal populiarumą aplenkė valdančiąją Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, rodo naujienų agentūros BNS užsakymu rinkos tyrimų kompanijos RAIT atlikta apklausa.
Aktualijos
Trumpa šlovės akimirka
Po pirmojo Seimo rinkimų turo atrodė, kad rinkėjai patikėjo naujausiais Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderiais, ir drąsus Gabrieliaus Landsbergio komandos eksperimentas naujus veidus siųsti į vienmandates apygardas pasiteisins.
Komentarai
Veikla ar veiklos imitacija?
Dar neišmirė visi senoliai, kurie buvo linkę bet kokius pažadus vertinti pagal žadėtojų jau atliktus darbus. Gaila, bet tokios išminties
ŽYMA
TĖVYNĖS SĄJUNGA