Meniu
Prenumerata

penktadienis, kovo 29 d.


Temos
Instagramo kartos kasdienybė be filtrų
Ši karta subrendo kaip tik tuo metu, kai istorija prasidėjo iš naujo. Ji – žmonijos ateitis ir civilizacijos nuosmukio įrodymas. Žiniasklaida iš jos šaiposi, o prekių ženklai neriasi iš kailio. Bet ką gi iš tiesų apie ją žinome? Sophie Elmhirst gilinasi, kaip mąsto tūkstantmečio karta.
Aktualijos
Už ką balsuoja Y karta?
Jie apatiški ir nejautrūs, sukišę nosis į telefonus ir visuomet „prisijungę“. Tačiau jie balsuoja. Tik šiek tiek kitaip.
IQ Tema
O gal jie tiesiog jauni...
Vieni dažniausiai Y kartai priskiriamų apibūdinimų – „narcizai“, „nesubrendėliai“, „tinginiai“, „nerodantys pagarbos“, „nekantrūs“. Įžengę į darbo rinką jie laikomi tarsi ateiviais, o politikai jų dar privengia, nes nežino, kaip atstovauti gyvenimui nesubrendusiems jaunuoliams
Komentarai
Geresnė karta
Kai kurie jų jau įsitvirtinę visuomenėje ir užsitikrinę materialinę gerovę, kiti dar siekia pirmojo aukštojo mokslo diplomo ar tik beldžiasi į darbo rinką. Daugelis pasinaudojo menkiausia proga ištrūkti iš gimtųjų provincijos miestelių, nemažai jų iš Lietuvos išplovė emigracijos bangos. Nors dalis jų dar gimę sovietmečiu, apie okupaciją ir komunistinės santvarkos absurdą žino nebent iš artimųjų pasakojimų.
The Economist
Mitai apie tūkstantmečio kartą
Įmonėms vertėtų atsargiai skelbti abejotinus apibendrinimus apie jaunesnius darbuotojus
ŽYMA
TŪKSTANTMEČIO KARTA