Meniu
Prenumerata

trečiadienis, gegužės 31 d.

Pasaulis
KINIJA
Kinija pasmerkė Vokietijos parlamentarų vizitą į Taivaną
Kinija pirmadienį pasmerkė aukšto rango parlamentarų delegacijos iš Berlyno vizitą į Taivaną ir užsiminė apie Vokietijos istoriją, kurią pavadino skaudžia,
Pasaulis
KINIJA
Kinija surengė didelio masto karines pratybas, nukreiptas prieš Taivaną
Kinijos kariuomenė sekmadienį pradėjo didelio masto jungtines kovinių smūgių pratybas ir pasiuntė karo lėktuvų bei laivų Taivano link, pranešė kinų
Pasaulis
KYLANTI KINIJOS GALIA
Buvęs NATO vadovas: Europa pernelyg naiviai vertina Kinijos grasinimus Taivanui
Buvęs NATO vadovas ketvirtadienį pareiškė, kad Europos valstybės turi dėti daugiau pastangų, kad atgrasytų Kiniją nuo invazijos į Taivaną, įskaitant
Pasaulis
JAV IR KINIJA
Taivane vieši JAV senatorė, tvyrant įtampai su Kinija
JAV senatorė Marsha Blackburn penktadienį susitiko su Taivano prezidente Tsai Ing-wen per jau antrą amerikiečių Kongreso narių vizitą po anksčiau šį mėnesį įvykusios Atstovų Rūmų pirmininkės Nancy Pelosi viešnagės saloje, smarkiai padidinusios įtampą su Kinija.
Pasaulis
TAIVANAS IR KINIJA
Taivane po Kinijos karinių pratybų lankosi JAV gubernatorius
Vienas iš Jungtinių Valstijų gubernatorių pirmadienį susitiko su Taivano prezidente, Vašingtonui prieš kelias dienas paskelbus apie planuojamas prekybos derybas su Taibėjumi ir taip pademonstravus jam paramą po Kinijos karinių grasinimų autonomiją turinčiai salai.
Pasaulis
JAV IR TAIVANAS
Taivane lankosi JAV įstatymų leidėjų delegacija
Praėjus vos 12 dienų po JAV Atstovų Rūmų pirmininkės Nancy Pelosi vizito, kuris papiktino Kiniją, Taivane sekmadienį lankosi Amerikos įstatymų leidėjų delegacija.
Pasaulis
KINIJA IR TAIVANAS
Taivanas kaltina Pekiną per karines pratybas imituojant įsiveržimą į salą
Taivanas šeštadienį apkaltino Kinijos kariuomenę per pratybas imituojant įsiveržimą į salą, Pekinui tęsiant tūžmingą atsaką į JAV Atstovų Rūmų pirmininkės
Aktualijos
LIETUVA IR TAIVANAS
Lietuva – kol kas vienintelė ES šalis, parėmusi N. Pelosi vizitą į Taivaną
Lietuva kol kas yra vienintelė Europos Sąjungos (ES) valstybė, kuri viešai parėmė JAV Atstovų Rūmų pirmininkės Nancy Pelosi vizitą Taivane, trečiadienį skelbia Briuselio leidinys „EUobserver“.
Pasaulis
KINIJA IR TAIVANAS
Po N. Pelosi apsilankymo Taivane Kinija įveda salai naujų prekybos apribojimų
Kinija trečiadienį įvedė apribojimų vaisių ir žuvų importui iš Taivano ir sustabdė smėlio gabenimą į salą, joje apsilankius JAV Atstovų Rūmų pirmininkei Nancy Pelosi.
Pasaulis
LIETUVA IR TAIVANAS
G. Landsbergis: į Taibėjų atvykusi N. Pelosi „gerokai plačiau atvėrė duris į Taivaną“
Į Taibėjų atvykusi JAV Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi „gerokai plačiau atvėrė duris į Taivaną“, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Pasaulis
JAV IR TAIVANAS
JAV Atstovų Rūmų pirmininkė N. Pelosi atskrido į Taivaną
JAV Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi antradienį vakare atskrido į Taivaną, tapdama aukščiausio rango amerikiečių pareigūne, aplankiusia autonominę salą per pastaruosius 25 metus.
Aktualijos
LIETUVA IR TAIVANAS
Taivano parlamento vadovas žadą spausti savo Vyriausybę dėl investicijų Lietuvoje
ŽYMA
TAIBĖJUS