Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gruodžio 1 d.

Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis kol kas neatleidžia SBU vadovo ir generalinės prokurorės
Ukrainos prezidento biuro patarėjas Andrijus Smyrnovas patikslino, kad šalies generalinė prokurorė Iryna Venediktova ir Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) vadovas Ivanas Bakanovas yra ne atleisti, o nušalinti, kol vyksta tyrimai.
Aktualijos
TEISĖTVARKA
Eurojusto viceprezidente pirmą kartą tapo Lietuvos prokurorė
Pirmą kartą Eurojusto istorijoje viceprezidente išrinkta Lietuvos nacionalinė atstovė, ja tapo prokurorė Margarita Šniutytė-Daugėlienė, trečiadienį pranešė Lietuvos prokuratūra. Rinkimų metu 27
Aktualijos
TEISĖSAUGOS KONTROLĖ
Teisėsaugos sekamų asmenų toliau mažėja, advokatūra šią statistiką vadina niekine
Pernai daugiau nei dešimtadaliu sumažėjo asmenų, prieš kuriuos Lietuvoje vykdyti kriminalinės žvalgybos veiksmai, rodo prokuratūros ataskaita. Tačiau advokatūros atstovų teigimu, ši
Aktualijos
SEIMO RINKIMAI
Panerių-Grigiškių apygardos atstovai dėl klaidų kaltina nuovargį, patirties stoką
Iš pareigų dėl rinkimų tvarkos pažeidimų Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) atleistas Panerių-Grigiškių apygardos vadovas Saulius Markelevičius sako, kad dėl klaidų jo prižiūrėtoje Trakų Vokės apylinkėje kaltas komisijos narių nuovargis ir nepatirtis.
Aktualijos
Sudegusi įtaka: buvusio Uzbekistano prezidento dukra kaltinama paėmusi beveik 750 mln. eurų kyšį
Pernai mirusio buvusio Uzbekistano prezidento Islamo Karimovo dukra Gulnara Karimova ilgus metus buvo įtakingas asmuo tiek politikoje, tiek šalies versle. Tačiau prieš keletą metų prasidėjęs jos staigus krytis vis dar tęsiasi – penktadienį pranešta, kad jai skirtas ikiteisminis areštas ir pateikti kaltinimai didelio masto sukčiavimu bei pinigų plovimu.
Komentarai
75 proc. ginčų gali būti išspręsti be teismo įsikišimo
Pažengusios pasaulio valstybės jau daugiau kaip porą dešimtmečių lygiagrečiai su klasikiniu teismo procesu ginčams spręsti naudoja mediaciją.
ŽYMA
TEISĖSAUGA