Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, birželio 30 d.

Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis prašo Vakarų atsiųsti ginklų, Rusijos pajėgoms apgulus Sjevjerodonecką
Ukrainos prezidentas V. Zelenskis pirmadienį aistringai paragino sąjungininkus Vakaruose perduoti jo šaliai daugiau ginkluotės ir padėti nutraukti „siaubingą“ kraujo praliejimą,
Pasaulis
G-20 SUSITIKIMAS
Džakarta: į G-20 viršūnių susitikimą pakviestas tiek V. Zelenskis, tiek V. Putinas
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas dalyvaus lapkritį vyksiančiame Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikime, o Maskvos pajėgų puolamos Ukrainos lyderis Volodymyras Zelenskis taip pat yra pakviestas, penktadienį pranešė renginį organizuojanti Indonezija.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Rusija patvirtino sudavusi „precizinį“ smūgį Kyjivui per JT delegacijos vizitą
Rusijos gynybos ministerija penktadienį patvirtino surengusi smūgį iš oro Kyjivui, kai Ukrainos sostinėje lankėsi Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Antonio Guterresas.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: Rusija planuoja surengti suklastotą referendumą okupuotose Ukrainos srityse
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Rusiją planuojant organizuoti suklastotą referendumą dėl nepriklausomybės iš dalies okupuotose pietinėse Chersono ir Zaporižios srityse.
Aktualijos
KARAS UKRAINOJE
G. Nausėda Kyjive: karo nusikaltimus Ukrainoje galėjo įvykdyti tik zombiai, ne žmonės
Kyjivo priemiestyje Borodiankoje trečiadienį apsilankęs prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad čia ir kitose Ukrainos vietose fiksuojamus galimus karo nusikaltimus galėjo įvykdyti „tik zombiai, ne žmonės“.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
G. Nausėda dar kartą ragina griežtinti sankcijas Rusijai
Po Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio kalbos Lietuvos Seimui prezidentas Gitanas Nausėda dar kartą paragino tarptautinę bendruomenę sugriežtinti sankcijas karą sukėlusiai Rusijai.
ŽYMA
V. ZELENSKIS