Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, birželio 30 d.

Pasaulis
LENKIJA
M. Morawieckiui atleidus vieną savo pavaduotojų, ėmė byrėti Lenkijos valdančioji koalicija
Viena iš trijų valdančiajai koalicijai priklausančių Lenkijos partijų antradienį paskelbė ją paliekanti, premjerui atleidus šios politinės jėgos lyderį iš posto vyriausybėje.
Pasaulis
IZRAELIS
Viso gero, B. Netanyahu? Y. Lapidas paskelbė suformavęs būsimą naują Izraelio valdančiąją koaliciją
Izraelio opozicijos lyderis Yairas Lapidas vėlai trečiadienį paskelbė, kad jam pavyko sutelkti plačią koaliciją, išstumsiančią iš valdžios ministrą pirmininką Benjaminą Netanyahu, ilgiausiai vyriausybės vadovo poste dirbantį lyderį.
Pasaulis
PABANDOM IŠ NAUJO
Izraelio premjeras B. Netanyahu turi iki vidurnakčio suformuoti valdančiąją koaliciją
Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu turi iki vidurnakčio suformuoti naują valdančiąją koaliciją, o jei to nepavyks padaryti, jo partija „Likud“ gali būti priversta pirmą kartą per pastaruosius 12 metų pereiti į opoziciją.  
Pasaulis
VISUOTINIS BALSAVIMAS
Estijos valdantieji žada referendumą dėl santuokos apibrėžimo
Estijos valdančiosios koalicijos partijų lyderiai ketvirtadienį pasirašė bendrą pareiškimą, kad kitų metų pavasarį turi būti surengtas referendumo santuokos apibrėžimo klausimu.
Komentarai
Mes dauguma, mums viskas dzin
Seimo dauguma vis labiau įsijaučia į vienintelio valstybės Viešpaties vaidmenį. Kuo toliau, tuo dažniau įstatymai priimami remiantis principu „mes dauguma, todėl bus taip, kaip norime“.
Aktualijos
S. Skvernelis socialdemokratų elgseną palygino su trileriu
Trūksta ramybės, sako premjeras Saulius Skvernelis, koalicijos partneriams sprendžiant klausimą dėl išėjimo iš koalicijos.
Aktualijos
Diskusijose dėl valdančiosios koalicijos ateities stiprėja G.Kirkilo balsas
Socialdemokratai be prezidiumo sprendimo nepasirašys bendradarbiavimo susitarimo su „valstiečiais“, po partijos valdybos posėdžio žurnalistams pranešė LSDP vicepirmininkas Gediminas Kirkilas.
Aktualijos
S.Skvernelis ir G.Landsbergis: koalicijos klausimas kol kas ankstyvas
Premjeras Saulius Skvernelis, ketvirtadienį susitikęs su opozicinės Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu, sako, kad tol, kol veikia socialdemokratų ir „valstiečių“ koalicija, nėra reikalo ieškoti kitų partijų paramos Vyriausybei.
Aktualijos
R.Karbauskis neabejoja dėl pagrindinės koalicijos trūkinėjimo priežasties
Socialdemokratų lyderis Gintautas Paluckas nori išvesti partiją iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjunga, nes socdemams tai būtų paranku artėjant rinkimams, sako „valstiečių“ vadovas Ramūnas Karbauskis.
Aktualijos
S.Skvernelis: socialdemokratų ministrai galėtų likti su viena sąlyga
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) į premjerus deleguotas Saulius Skvernelis neabejoja, kad koalicijos partnerių, Lietuvos socialdemokratų partijos, tarybai bus pasiūlyta priimti sprendimą trauktis iš valdžios. Tačiau jis mano, kad net koalicijai iširus, socialdemokratų ministrai galėtų likti dirbti.
Aktualijos
Palikti koaliciją siūlo dauguma jau apklaustų socialdemokratų skyrių
Trauktis iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) siūlo 14 iš 18 jau apklaustų Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) skyrių.
Aktualijos
Įvertinti koalicijos su „valstiečiais“ perspektyvas patikėta Socialdemokratų partijos skyriams
Politikų kabinetuose, baruose ir sporto klubuose kasdien skambantį klausimą – kiek ilgai „atlaikys“ valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir Lietuvos socialdemokratų partijos koalicija – patikėta atsakyti 60-čiai Gintauto Palucko vadovaujamos partijos skyrių.
Komentarai
Dar vienas politinio kapanojimosi sezonas
Baigiasi Seimo pavasario sesija, o nuo naujosios valdančiosios koalicijos veiklos pradžios praėjo daugiau nei 200 dienų. Pakankamai, kad galėtume vertinti, kaip jai sekasi vykdyti rinkiminius pažadus, organizuoti Vyriausybės ir Seimo narių bendradarbiavimą, dirbti su opozicija bei prezidente.
ŽYMA
VALDANČIOJI KOALICIJA