Meniu
Prenumerata

šeštadienis, liepos 2 d.

Aktualijos
PAGALBA UKRAINAI
V. Rupšys: Ukrainos kariai bus mokomi naudotis prieštankine ginkluote
Lietuvai atnaujinus karinius mokymus Ukrainos kariams didžiausias dėmesys bus skiriamas mokymams naudotis prieštankine ginkluote, sako Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Rupšys: pradinis Rusijos planas Ukrainoje yra žlugęs
Pradinis Rusijos planas Ukrainoje yra žlugęs, o Ukrainos pajėgos yra labai gerai sutelktos, sako Lietuvos kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys.
Aktualijos
KARAS UKRAINOJE
A. Anušauskas apie ataką netoli Lenkijos: Rusija bando mūsų raudonąsias linijas
Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas perspėja, kad kariaudama Ukrainoje Rusija yra pasiryžusi išbandyti NATO raudonąsias linijas.
Aktualijos
SAUGUMAS
V. Rupšys: aktyvavus gynybos planus, dalis pajėgų Lietuvoje tampa pavaldžios NATO
Praėjusią savaitę aktyvavus NATO gynybos planus regione, didžiausia Lietuvos kariuomenės brigada „Geležinis Vilkas“ ir šalyje dislokuotas tarptautinis sąjungininkų batalionas operaciniu lygiu tapo pavaldūs Aljanso vadovybei, sako kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys.
Pasaulis
RUSIJA IR UKRAINA
Kariuomenės vadas: Rusija vis dar pasirengusi pulti Ukrainą bet kuriuo metu
Lietuvos kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys po pokalbių su Jungtinių Valstijų (JAV) kolega sako, jog nėra jokių požymių apie Maskvos deklaruojamą Rusijos kariuomenės atsitraukimą nuo Ukrainos sienų, o platus šalies puolimas gali prasidėti „bet kada“.
Aktualijos
GYNYBA
V. Rupšys: Lietuva laukia naujos JAV karių rotacijos, atvykti gali daugiau nei batalionas
Lietuvos kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys sako, kad naujoji Jungtinių Valstijų bataliono rotacija Lietuvoje suplanuota balandį, tačiau dėl įtemptos saugumo situacijos regione karių gali atvykti ir daugiau.
Aktualijos
ALJANSAS
V. Rupšys: į karinį konfliktą tarp Rusijos ir Ukrainos NATO nesikištų
Jeigu kiltų karinis konfliktas tarp Rusijos ir Ukrainos, tikėtina, kad NATO tiesiogiai į jį nesikištų, sako Lietuvos kariuomenės vadas.
Aktualijos
KARIUOMENĖ
V. Rupšys: Lietuvos kariai iš Afganistano turėtų grįžti liepą
Lietuvos kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys sako, kad Afganistane tarnaujantys lietuvių kariai į gimtinę turėtų grįžti liepos mėnesį. Anot jo, du dešimtmečius trukusi Lietuvos misija parodė sąjungininkams, kad esame patikimi ir profesionalūs. „Tuo pačiu stiprėja ir mūsų saugumas bei atgrasymas“, – teigė kariuomenės vadas.
Aktualijos
NATO
Lietuvos kariuomenės vadas: konflikto atveju Vokietijos dalinys būtų pasiruošęs veikti
Kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys sako, kad trejų metų sukaktį minintis Lietuvoje dislokuotas NATO batalionas yra svarbus Rusijos atgrasymo veiksnys, o jo kokybė gerokai išaugo.
ŽYMA
VALDEMARAS RUPŠYS