Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gruodžio 4 d.

Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
D. Trumpui nepripažįstant pralaimėjimo, J. Bidenas pradeda valdžios perėmimo procesą
Komentarai
ĮŽVALGOS
Investuotojai reaguoja į virusą ir laukia JAV prezidento rinkimų atomazgos
Investuotojus pastaruoju metu vėl gąsdina virusas – akcijų indeksai visame pasaulyje pastarosiomis savaitėmis nusirito žemyn. Sunkiai suvaldomas viruso plitimas daugelį
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
JAV rinkimai: kas žinoma
Scenarijus, kurio daugelis bijojo, virto realybe: lapkričio 3-ioji praėjo, o vis dar nežinoma, kuris iš kandidatų – prezidentas respublikonas Donaldas Trumpas ar jo varžovas demokratas Joe Bidenas – ateinančius ketverius metus šeimininkaus Baltuosiuose rūmuose.    
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
Švęsti susirinkę J.Bideno šalininkai namo išsiskirstė kamuojami nežinios
 Joe Bideno šalininkai susirinko tikėdamiesi drauge atšvęsti pergalę. Visgi namo jie išvyko su tokia pat nežinia, J. Bidenui pareiškus, kad jis esąs tikras dėl pergalės prieš Donaldą Trumpą, ir paraginus juos būti kantriais, pirminiams rezultatams rodant, kad abu kandidatai surinko maždaug tiek pat balsų.          
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
D. Trumpas pažadėjo kreiptis į JAV Aukščiausiąjį Teismą dėl prezidento rinkimų rezultatų
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
Socialiniai tinklai žada toliau stabdyti dezinformacijos apie JAV rinkimus pastangas
Socialinių tinklų bendrovės žada likti budrios ir toliau stabdyti dezinformacijos ir manipuliavimo pastangas, antradienį visoje šalyje užsidarant rinkimų apylinkėms ir dėmesiui nukrypus į balsų skaičiavimą.
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
D. Trumpas priešinasi J. Bideno „mėlynajai bangai“, J. Bidenas sako „žengiąs į pergalę“
Labiausiai poliarizuojančių JAV rinkimų per kelis dešimtmečius pirminiai rezultatai antradienį rodo, kad prognozės, jog prezidentas Donaldas Trumpas bus nušluotas demokratų „mėlynosios bangos“, neišsipildė, bet jo varžovas Joe Bidenas irgi iškovojo svarbių laimėjimų.
Pasaulis
VAŠINGTONAS
JAV prezidento rinkimai gali paveikti daugelį opių tarptautinės politikos klausimų
Praėjus ketveriems metams po Donaldo Trumpo pergalės JAV prezidento rinkimuose, atvedusios prie esminių pokyčių daugelio šalių santykiuose su Vašingtonu, antradienį vykstantys nauji rinkimai gali paveikti daugelį opių geopolitinių klausimų – nelygu, ar juos vėl laimės D. Trumpas, ar jo varžovas demokratas Joe Bidenas.
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
Donaldas Trumpas: kontroversiškas veikėjas, žadėjęs „sutaisyti“ Ameriką
Per visą JAV prezidento Donaldo Trumpo gyvenimą buvo vienintelis nekintamas dalykas: kad jis bet kokia kaina visuomet privalo būti įvykių ir dėmesio centre.
Pasaulis
APKLAUSA
Lietuviams patrauklesnė J. Bideno kandidatūra JAV prezidento rinkimuose
Jungtinių Valstijų prezidento rinkimuose daugiau lietuvių norėtų demokrato Joe Bideno pergalės, rodo naujienų agentūros BNS užsakymu „Vilmorus“ atlikta apklausa.
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
Finišo tiesiąją pasiekę D. Trumpas ir J. Bidenas kreipsis į rinkėjus Floridoje
JAV vadovas respublikonas Donaldas Trumpas ir jo varžovas demokratas Joe Bidenas ketvirtadienį bandys palenkti į savo pusę dar neapsisprendusius rinkėjus Floridoje – rinkimų baigtį galinčioje nulemti valstijoje.
Komentarai
SATYRA
Padėkime amerikiečiams išsirinkti geresnį
Yra tokių pasaulio kraštų, kur prezidento rinkimuose mažiau nei pusės rinkėjų pasitikėjimą pelnęs kandidatas jau po pirmo suklastoto turo paskelbiamas 146-procentiniu nugalėtoju. Tokia yra Putino Rusija.
Pasaulis
RINKIMAI JAV
JAV prezidento rinkimuose savo balsus atidavė jau per 50 mln. žmonių
Likus mažiau kaip dviem savaitėms iki lapkričio 3-iosios balsavimo, daugiau nei 50 mln. amerikiečių jau atidavė savo balsus JAV prezidento rinkimuose, kuriuose varžosi dabartinis valstybės vadovas Donaldas Trumpas ir demokratas Joe Bidenas, penktadienį paskelbė viena stebėjimo grupė.
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
Tyla prieš audrą: įvyko paskutiniai J. Bideno ir D. Trumpo debatai
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir jo varžovas rinkimuose Joe Bidenas ketvirtadienį per savo paskutinius debatus, surengtus likus 12 dienų iki rinkimų, apsikeitė kaltinimais kyšininkavimu ir susirėmė dėl COVID-19 pandemijos, bet nokautų šįkart nebuvo.
Pasaulis
DEZINFORMACIJA
Po blokuoto straipsnio apie J. Bideną „Twitter“ keičia politiką dėl programišių turinio
„Twitter“ pakeitė savo politiką dėl programišių turinio, JAV respublikonams pasipiktinus šio socialinio tinklo sprendimu blokuoti naujienų pranešimą, kuriame kritikuojamas demokratų kandidatas į Amerikos prezidentus Joe Bidenas.
ŽYMA
JAV PREZIDENTO RINKIMAI