Meniu
Prenumerata

sekmadienis, lapkričio 27 d.

Pasaulis
DEMOKRATINĖS RUSIJOS SVAJONĖ
Ar demokratinė Rusijos opozicija gali sustabdyti V. Putino režimą?
Rolandas Freudensteinas, analitinio centro GLOBSEC Briuselio biuro vadovas, interviu IQ braižo scenarijus, kaip gali pasikeisti valdžia Rusijoje ir kas būtų
Aktualijos
EUROPOS SĄJUNGA
I. Šimonytė: stiprinant energetinį atsparumą, būtini sprendimai ES lygiu
Stiprinant Europos Sąjungos (ES) energetinį atsparumą, būtini bendri sprendimai, sako Lietuvos premjerė Ingrida Šimonytė.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Kyjive be vandens liko 80 proc. vartotojų, be elektros – šimtai tūkstančių
Ukrainos sostinės meras pirmadienį pranešė, kad dėl Rusijos atakų Kyjive be vandens liko 80 proc. vartotojų, o 350 000 namų liko be elektros energijos.
Pasaulis
RUSIJOS AGRESIJA
Rusija surengė „masinį išpuolį“ prieš Ukrainos energetikos infrastruktūrą
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
NATO vadovas: Rusija negali apgaulingais pareiškimais eskaluoti karo Ukrainoje
NATO pirmadienį atmetė Rusijos „apgaulingus pareiškimus“, kad Ukraina savo teritorijoje rengiasi panaudoti vadinamąją nešvarią bombą, ir sakė, kad Maskva negali naudotis tuo kaip pretekstu karui eskaluoti.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Rusija raketomis atakuoja Zaporižią ir Charkivą
Rusija penktadienį ryte raketomis atakavo Ukrainos pietuose esančią Zaporižią ir šiaurės rytuose esantį antrą pagal dydį šalies miestą Charkivą, pranešė ukrainiečių pareigūnai.
Pasaulis
RUSIJOS AGRESIJA
Rusija po smūgių Ukrainai: pataikyta „į visus nustatytus taikinius“
Rusijos kariuomenė pirmadienį paskelbė pataikiusi „į visus“ savo taikinius Ukrainoje, kruviniems smūgiams Kyjivui ir kitiems regionams keliomis valandomis anksčiau nutraukus elektros tiekimą.
Aktualijos
BEPILOČIAI ORLAIVIAI
G. Landsbergis: tiekdamas Kremliui dronus Iranas tampa karo Ukrainoje bendrininku
Tiekdamas Kremliui dronus, kuriais puolamas Kyjivas, Iranas tampa karo Ukrainoje bendrininku, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: šiuo metu sudėtingiausia padėtis yra prie Bachmuto Donecko srityje
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis šeštadienį sakė, kad šiuo metu „sudėtingiausia“ padėtis yra prie Bachmuto, praėjus kelioms dienoms po to, kai prorusiškos pajėgos paskelbė artėjančios prie šio rytinio miesto.
Pasaulis
RUSIJA
Rusija: per „teroro ataką“ kariniame objekte žuvo 11 žmonių
Rusija pranešė, kad du ginkluoti užpuolikai iš vienos buvusios sovietinės valstybės šeštadienį užpuolė karinį poligoną ir nužudė 11 žmonių, kurie savanoriškai stojo kariauti Ukrainoje, o dar 15 sužeidė.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
E. Muskas: „SpaceX“ toliau finansuos palydovinio ryšio „Starlink“ paslaugą Ukrainoje
Turtingiausiu pasaulio žmogumi laikomas Elonas Muskas šeštadienį pareiškė, kad jo kosminių technologijų bendrovė „SpaceX“ toliau finansuos jos sukurtą palydovinio ryšio „Starlink“ paslaugą Ukrainoje, kurią ji Kyjivo prašymu pati ir pradėjo teikti pirmosiomis Rusijos sukelto karo dienomis.
Aktualijos
KARAS UKRAINOJE
Oro gynybos sistemų Ukrainai tiekimas yra būtinas pergalei pasiekti
Su Ukrainos lyderiu Volodymyru Zelenskiu penktadienį telefonu bendravęs prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad oro gynybos sistemų Ukrainai tiekimas yra būtina sąlyga civiliams apsaugoti ir pergalei prieš Rusijos agresiją pasiekti.
Aktualijos
ATSAKAS Į RUSIJOS AGRESIJĄ
Gera žinia iš Briuselio: JAV priėmė principinį sprendimą dėl savo karinių pajėgų Lietuvoje
Po NATO gynybos ministrų susitikimo ištuštėjusioje Aljanso būstinėje Briuselyje penktadienį įvyko dar vienas svarbus susitikimas, iš kurio Lietuvos krašto apsaugos
Aktualijos
PARAMA UKRAINAI
Lietuva neperduos Ukrainai savo NASAMS’ų, bet turi „lauktuvių“ už 20 mln. eurų
Lietuva paruošė naują paramos Ukrainai paketą. Apie per Briuselyje vykstantį maždaug 50 šalių, remiančių Ukrainą, atstovų susitikimą pranešė Lietuvos krašto
Aktualijos
ATSAKAS Į RUSIJOS AGRESIJĄ
Į Briuselį susirinkę Ukrainos rėmėjai žada gerų žinių Kyjivui
Naujos Rusijos raketų atakos prieš Ukrainos civilinę infrastruktūrą išjudino sąjungininkus tiekti oro gynybos sistemas ukrainiečiams. Trečiadienį NATO būstinėje vyksta Ukrainos
ŽYMA
RUSIJOS AGRESIJA