Meniu
Prenumerata

penktadienis, gruodžio 9 d.

Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
A. Skaisgirytė: ką užsienio reikalų ministras padarė, kad sankcijos būtų stipresnės?
Lietuvos užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui pareiškus, kad naujausias sankcijų Rusijai paketas, lyginant su ankstesniais sprendimais, yra „silpnesnis, nei buvę anksčiau paketai“, prezidento vyriausioji patarėja užsienio politikai Asta Skaisgirytė teigia, jog tiek už sankcijas, tiek už Europos Vadovų Tarybos (EVT) darbotvarkę yra atsakingas ir pats ministras.
Aktualijos
NAUJI APYNASRIAI MASKVAI
ES sutarė dėl naujų sankcijų Rusijai
Europos Sąjunga susitarė dėl naujų sankcijų Rusijai po to, kai Maskva aneksavo keturis okupuotus Ukrainos regionus, trečiadienį pranešė blokui pirmininkaujanti Čekija.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
G. Landsbergis: aštuntasis ES sankcijų paketas Rusijai – silpnas, bet geresnis, nei jokio
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad Europos Sąjungos (ES) šalių iš esmės pasiektas susitarimas dėl aštuntojo sankcijų paketo Rusijai yra silpnokas, bet geresnis, nei jokio.
Komentarai
KOMENTARAS
ES laivas – energetikos krizės sūkuriuose
Energetika – vienas didžiausių pastarųjų mėnesių europiečių galvaskaudžių, ir neatrodo, kad Europos Komisijos (EK) rugsėjį pasiūlytos homeopatinės tabletės nuramins šėlsmą europiečių galvose.
Verslas
PREKYBA RUSIJOJE
V. Matijošaitis sako besijaučiantis nejaukiai dėl „Vičiūnų grupės“ mokamų mokesčių Rusijai
Vienas iš „Vičiūnų grupės“ savininkų Kauno meras Visvaldas Matijošaitis sako, kad jaučiasi nejaukiai dėl grupės Rusijai mokamų mokesčių, nors Kaliningrade šios sumos, anot jo, nėra didelės.
Aktualijos
ATSAKAS RUSIJAI
Vėl Lietuvos nesėkmė – patriarcho Kirilo nėra naujuose ES sankcijų sąrašuose?
Nors Lietuva aktyviai siekia, kad „karo popas“, Rusijos patriarchas Kirilas, kuris po paskelbtos mobilizacijos išgarsėjo raginimais numirti kare, atsidurtų ES
Aktualijos
NAUJOS SANKCIJOS RUSIJAI
V. Putino sėbrai ES vėl kelia galvas
Nors Briuselyje netyla kalbos dėl naujo ES sankcijų Rusijai paketo, kai kurių Europos politikų pasisakymai kelia abejonių dėl tolesnių ES
Pasaulis
VENGRIJOS MAIŠTAS
Vengrija nori apklausti visuomenę dėl ES sankcijų Rusijai
Vengrijos valdančioji partija sako norinti paklausti šalies piliečių, ar jie remia Europos Sąjungos sankcijas Rusijai dėl jos karo Ukrainoje.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
G 7 dėl dalinės mobilizacijos paskelbimo planuoja Rusijai taikyti naujas sankcijas
Didžiojo septyneto (G 7) valstybių užsienio reikalų ministrai pareiškė, kad sieks tolesnių sankcijų Rusijai, prezidentui Vladimirui Putinui trečiadienį paskelbus rezervistų mobilizaciją karui Ukrainoje.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
A. Anušauskas: norint gauti prieglobstį Lietuvoje, šaukimo į Rusijos kariuomenę nepakanka
Mobilizacijos vengiantiems rusams nepakaks šaukimo į kariuomenę, norint gauti prieglobstį Lietuvoje, sako krašto apsaugos ministras.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
ES svarsto galimybę įvesti naujas sankcijas Rusijai
Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai trečiadienį neeiliniame posėdyje svarstė galimybę įvesti naujas sankcijas Rusijai, šiai paskelbus dalinę mobilizaciją karui Ukrainoje, sakė bloko diplomatijos vadovas.
Verslas
FOSFORO TRĄŠŲ GAMYKLA
„Lifosa“: dėl ilgo sandorių tikrinimo įmonė praranda pirkėjus
Aktualijos
Briuselis apie V. Putino pareiškimą – tai desperacija, kuri sulauks atsako
ES vadovams viešint už Atlanto, kur vyksta JT Generalinė asamblėja, Briuselio reakcijos į Vladimiro Putino pareiškimą apie pseudoreferendumus okupuotose Ukrainos
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
„Bloomberg“: Rusijos karinė pramonė švelnina tarptautinių sankcijų pasekmes
Karinė pramonė padeda Rusijos ekonomikai išvengti daugumą niūriausių prognozių dėl invazijos į Ukrainą įvestų ir plečiamų tarptautinių sankcijų, rašo agentūra „Bloomberg“.
Pasaulis
PRIKLAUSOMYBĖ NUO RUSIJOS
O. Scholzas: Vokietija rusiškų dujų poreikio nebeturės po metų
Vokietijos kancleris Olafas Scholzas pareiškė, kad jo šalis iki 2023 metų pabaigos galės atsisakyti gamtinių dujų tiekimo iš Rusijos, skelbia visuomeninė transliuotoja „Deutsche Welle“.
ŽYMA
SANKCIJOS RUSIJAI