Meniu
Prenumerata

antradienis, birželio 18 d.


D. Trumpas apie sieną su Meksika: ji privalo būti permatoma
BNS
(AP nuotr.).

Anksčiau užsiminęs, kad jo planuojama sienoje su Meksika turėtų būti integruoti saulės elementai,  JAV prezidentas Donaldas Trumpas pateikė išsamesnių komentarų apie šią idėją.

„Yra galimybė, kad statysime sieną su saulės elementais“, – sakė jis žurnalistams į Paryžių skridusiame prezidentiniame lėktuve „Air Force One“. – Didelės kompanijos svarsto šią galimybę. Žinot, nėra geresnės vietos saulės elementams negu pasienis su Meksika – pietinis mūsų pasienis. Jie iš tikrųjų atrodytų labai gerai“. D.Trumpo nuomone siena bent iš dalies turėtų būti permatoma. „Reikėtų, kad sieną būtų permatoma, kad matytųsi, kas dedasi kitoje pusėje. Tai galėtų būti plieninė siena su tarpais; būtinai reikia angų, kad matytume, kas yra kitoje sienos pusėje, - sakė prezidentas. – Skamba baisiai, bet kartais per sieną permetami didžiuliai maišai narkotikų. Kitoje pusėj gali stovėti žmonės, kurių nesimatys – ir jeigu jums ant galvos užkris 60 svarų (beveik 30 kg) maišas? Tada viskas baigta. Skamba beprotiškai, bet siena privalo būti permatoma.“
„Skamba beprotiškai, bet siena privalo būti permatoma“, – sakė D. Trumpas.
„Turime puikių dizaino projektų“, – pridėjo jis. Vienas pagrindinių pernai metų D.Trumpo prezidentinės kampanijos pažadų pastatyti sieną tarp JAV ir Meksikos, kad būtų sustabdyta neteisėta imigracija į JAV, o už sieną turėsianti sumokėti Meksika. Meksika įnirtingai neigia, kad už šį projektą sumokės ji. Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.
2017 07 14 13:57
Spausdinti