Meniu
Prenumerata

penktadienis, liepos 12 d.


JAV
D. Trumpas teigia, kad ketvirtadienį bus suimtas, jam nustatytas 200 tūkst. JAV dolerių užstatas
ELTA
Telegram
Donaldas Trumpas.

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį socialinėje žiniasklaidoje pranešė, kad ketvirtadienį pasiduos Fultono apygardos (Džordžijos valstija) teisėsaugai dėl jam pareikštų kaltinimų pastangomis panaikinti šios valstijos 2020 metų rinkimų rezultatus.

Pirmadienį dėl Fultono apygardos kaltinimų jam buvo nustatytas 200 000 JAV dolerių užstatas. Jo paleidimo į laisvę sąlygos apima papildomus draudimus bauginti liudytojus ir kitus apribojimus.

D. Trumpas ir dar 18 kaltinamųjų šioje byloje turi iki penktadienio vidurdienio JAV Rytų standartiniu laiku (16.00 Grinvičo laiku) pasiduoti valdžios institucijoms Fultono apygardos prokurorės Fani Willis iškeltoje byloje, susijusioje su D. Trumpo bandymais išsaugoti valdžią po to, kai jis pralaimėjo 2020 metų rinkimus demokratui Joe Bidenui.

Tikimasi, kad kaltinamųjų teismas prasidės rugsėjo pradžioje.

„Ar galite tuo patikėti? Ketvirtadienį vyksiu į Atlantą, Džordžiją, kur būsiu SUIMTAS radikalios kairiosios apygardos prokurorės Fani Willis“, – rašė jis „Truth Social“ įraše.

Jis pakartojo savo teiginį, kad ši byla ir kiti baudžiamieji kaltinimai jam buvo iškelti siekiant sutrukdyti 2024 metų prezidento rinkimams.

2023 08 22 09:05
Spausdinti