Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, kovo 30 d.


KORONAVIRUSAS
Nutraukiamas traukinių eismas tarp Italijos ir Austrijos
BNS
Pixabay
Austrijos geležinkeliai.

Austrija dėl naujo koronaviruso pavojaus sustabdė visus traukinius, važiuojančius į Italiją ir iš jos, pranešė pareigūnai.

Sprendimas buvo priimtas kilus nuogąstavimams, kad sekmadienį vakare viename traukinyje buvo du žmonės, galbūt užsikrėtę virusu COVID-19. Šis traukinys buvo sustabdytas prie Brenerio perėjos Italijos pusėje, sakė austrų vidaus reikalų ministras Karlas Nehammeris, kurį citavo Austrijos transliuotojas ORF.

Traukinys važiavo iš Venecijos į Miuncheną. Austrija, kuri pietuose ribojasi su Italija, reiškė susirūpinimą dėl neseniai kilusio COVID-19 protrūkio Italijos šiaurėje.

Italijoje užregistruotų užsikrėtimo naujuoju virusu atvejų skaičius padidėjo iki 152 ir yra didžiausias už Azijos ribų.

Sparčiai didėjant užsikrėtusiųjų skaičiui ir mirus jau trečiam pacientui, Italija skuba stabdyti viruso plitimą ir atšaukė Venecijos karnavalą, kuriame paprastai dalyvauja tūkstančiai žmonių, ir svarbias futbolo rungtynes ligos protrūkio regione, be to, uždarė teatrus, tarp jų Milano „La Scalą“.

Susirūpinimas didėja visoje Europoje, įskaitant Austriją, kuri svarsto uždaryti savo sienas, jei padėtis pablogėtų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 02 24 08:59
Spausdinti