Meniu
Prenumerata

penktadienis, gruodžio 9 d.


SOCIALINIAI TINKLAI
Po E. Musko apklausos į tviterį sugrąžinta D. Trumpo paskyra
BNS
Scanpix
Elonas Muskas.

Donaldo Trumpo paskyra socialiniame tinkle „Twitter“ šeštadienį buvo sugrąžinta, platformos naujajam savininkui Elonui Muskui surengus apklausą ir jos dalyviams nedidele persvara parėmus tokį žingsnį.

Tviterio paskyrą eksprezidentas atgavo kelios dienos po pareiškimo, kad vėl sieks tapti Baltųjų rūmų šeimininku.

D. Trumpas šioje platformoje buvo užblokuotas dėl praėjusių metų sausio 6 dieną įvykusio JAV Kapitolijaus šturmo, kurio kurstymu yra kaltinamas.

„Žmonės tarė žodį. Trumpas bus sugrąžintas“, – tviteryje parašė E. Muskas, pasibaigus 24 valandas trukusiam vartotojų balsavimui.

Jis taip pat pakartojo penktadienį paskelbtą lotynišką posakį „Vox Populi, Vox Dei“ („Tautos balsas – Dievo balsas“).

„Sugrąžinti buvusi prezidentą Trumpą“, – penktadienį parašė E. Muskas „Twitter“ ir suteikė galimybę balsuoti „taip“ arba „ne“.

Daugiau kaip 15 mln. žmonių balsavo dėl to, ar sugrąžinti prieštaringai vertinamą D. Trumpo paskyrą. 51,8 proc. jų pasisakė „už“, o 48,2 proc. – „prieš“.

Tviteriu kasdien naudojasi 237 mln. vartotojų.

Panašaus pobūdžio apklausų E. Muskas yra daręs ir anksčiau. Pernai jis klausė savo sekėjų, ar turėtų parduoti savo elektromobilių bendrovės „Tesla“ akcijas. Po šios apklausos jis pardavė daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių (966,6 mln. eurų) vertės akcijų.

D. Trumpą, kuris „Twitter“ labai aktyviai reiškė savo nuomonę, sekė daugiau nei 88 mln. vartotojų.

D. Trumpas sakė, kad nebegrįš į populiariąją platformą, o liks savo tinkle „Truth Social“, įkurtame po to, kai jam buvo uždrausta naudotis „Twitter“.

2022 11 20 11:17
Spausdinti